Başarı Hikayelerimiz

RecoverCV uzmanlığını tercih ederek iş dünyasında ve kariyerlerinde fark yaratan tüm değerli danışanlarımıza teşekkür eder, onlara başarılar dileriz. RecoverCV Kariyer Danışmanlık hizmetlerimiz için görüş bildiren danışanlarımızın yorumları ve profilleri izin ve istekleri doğrultusunda paylaşılmaktadır.

Kendimce hazırladığım özgeçmiş ile yaptığım hiçbir başvuruya geri dönüş alamamıştım ve hatta yaptığım onlarca başvuruya rağmen profilim ve özgeçmişim görüntülenmemişti bile. Kendimi resmen görünmez hissediyordum. İki aylık arayışın sonucunda artık sorunun ben de olmadığını, yalnızca ATS sistemine uyumlu bir özgeçmişim olmadığını fark ettim. Bu aşamada uzun araştırmalarım sonucunda RecoverCV’den danışmanlık almaya karar verdim. Görüşmemiz sonucu hazırlanan özgeçmişim ve yapılan LinkedIn optimizasyonu sayesinde yaptığım başvurulardan geri dönüş almaya başladım. Mülakatlara çağrıldığımda mülakat deneyimimin az olduğunu fark etmem üzerine bu kez de Rabia Hanım ile mülakat simülasyonu gerçekleştirdik. Aslında belki de böbürlenerek verdiğim cevapların ne kadar yanlış kanılar oluşturabileceğini anladım. Oysa verdiğim cevaplar internetten izlediğim videolara göre çok iyi hatta mükemmel cevaplardı. RecoverCV’den aldığım danışmanlık hizmeti sonrası girdiğim tüm İK mülakatlarını geçtim, deneyimlerimi ve yeteneklerimi artık daha iyi ve net aktarabiliyorum. Teşekkür ederim.
Gonca E.
Profesyonel CV hazırlama ve LinkedIn güncellemesi ile sizlerle başlayan iş birliğim göstermiş olduğunuz samimiyet, nezaket ve profesyonellik ile benim için mentorluk boyutuna taşındı. Süreçlerin dinamikleri ve global sektör donanımlarınız ile farkındalığımı arttırdınız. Birçoğumuz için kendimizi doğru kelimelere sığdırma telaşı yaşatan bu süreçler sizlerle birlikte bir dost ile yapılan kahve sohbeti gibi keyifli ve bilgilendirici oldu. Günümüz dünyasında saygı uyandırabilmek benim için oldukça değerli bir kavramdır. Sizlere bir kere daha önce kendinize sonra yaptığınız ise duyduğunuz saygıdan ötürü teşekkür etmek isterim.
Ayşenur Y.
Sizden CV ve LinkedIn düzenleme konusunda almış olduğum destek hayatımı değiştirdi dersem yeridir 🙂 LinkedIn aracılığı ile Fransa'dan çalışmayı hayal bile edemediğim bir firmaya işe girme şansına eriştim. Emeğiniz, desteğiniz için çok teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun.
Ezgi Ö.
Esimin aldigi is teklifi nedeniyle, Almanya’ya tasinma karari aldik. Bu sebeple, ben de Istanbul’daki finans sektöründeki isimden ayrilmak zorunda kaldim. Almanya’da is bulma süreci tahmin ettigimden daha zorlu gecti. Bunun ilk sebebinin Almanca bilmemek oldugunu düsünüyordum ancak en büyük nedenin bu olmadigini RecoverCV ekibi ile tanisinca anladim. Hazirladigim CV ve Linkedin profiliyle cok sayida basvuru yapmama ragmen, cok nadir is görüsmesine cagriliyordum. 6 aylik süre sonunda CV ve Linkedin profili hazirlama konusunda profesyonel destek almaya karar verdim ve arkadasimin tavsiyesiyle RecoverCV ekibiyle iletisime gectim. Acikca söyleyebilirim ki, RecoverCV ekibinin yardimi sayesinde is görüsmesi sayisi hizlica artmaya basladi ve 2 ay sonra uluslararasi bir kurulustan is teklifi aldim. Kendilerine desteklerinden dolayi sonsuz tesekkür ediyorum.
Hasan T.
İnternet çağında yaşamanın getirilerinden biri olan bilgiye kolay ve hızlı ulaşım ne yazık ki bizi her zaman doğru bilgiye eriştirmiyor. Ortalıkta dolanan örnek özgeçmişlerdeki hataları fark edemiyoruz; sırf renkleri, tasarımı güzel diye o şablonu seçtiğimiz özgeçmiş belki de bizim elenmemize sebep oluyor. Buna ek olarak kariyer hayatımızda yaptığımız işi, görevlerimizi ve yetkinliklerimizi profesyonelce anlatmak, kariyer uzmanlarının dikkatini çekebilmek ayrı bir beceri unsuru. Bu konuda almış olduğum hizmetteki kalite ve destek tartışmasız. Ayrıca çalışma sırasında gösterilen anlayış ve ilgi için ayrıca çok teşekkür ederim. Ön görüşmede sizi, işinizi, sorumluluklarınızı anlayıp bunlara göre anahtar kelimeler eşliğinde CV hazırlaması, linkedin optimizasyonu yapılıyor. Çevreme de tavsiye ettiğim bir hizmetti. Kendinize yatırım yapmak istiyor, iş değiştirmeyi düşünüyorsanız profesyonel desteğinizi RecoverCV den almanızı tavsiye ederim.
M. Sarı
CV hazırlama siteleri, hazır şablonlar, örnekleri takip ederek saatlerimi belki günlerimi tekrar tekrar CV yazmak için geçiyordum. Yine de yetkinliklerimi ve tecrübelerimi doğru ifade eden ATS sistemiyle uyumlu bir CV oluşturamadım. Cover Letter ve CV düzenlemelerini uzman ellere teslim etmenin zamanı gelmişti ve ben de RecoverCV'den destek aldım. İyi ki de almışım, özen ve özveriyle hazırlıklarını kısa zamanda tamamladılar, iletişim ve süreçte emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim.
M. Yıldız
Kariyer sitelerinde hazırladığım özgeçmişimin profesyonel olmadığını düşünüyordum ve internette bulduğum hazır şablonlar da içime sinmemişti. Her konunun uzmanı ile çalışılması gerektiğini düşündüğüm için RecoverCV’den profesyonel özgeçmiş hazırlama ve LinkedIn profilimin etkileyici ve doğru görünmesi için danışmanlık hizmeti aldım. Verilen hizmet ve sonuçlarından çok memnunum.
S. Akbaş
Merhaba, Recovercv tarafından hazırlanan linkedin sayfam ve profesyonel Cv’m sayesinde sayısız dönüşler aldım, iş anlaşmalarım özel nedenler dolayısıyla olmasa da recovecv formatı sayesinde hem linkedin de hem cv’lerde öne çıktığımı düşünüyorum bu nedenle IK servislerinin dikkatini çekebildim. Akabinde pazarlama müdürü olarak işe başladım. Rabia hanım ve ekibine hem ilgisi, hem sabrı hem de titiz çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürler.
Gizem Ö.
CV’imde kendimi doğru yansıtmak, karşıya ilettiğim mesajı doğru vermek ve Linkedln profilimin daha profesyonel bir görünümü olmasını, daha kendimle uyumlu bir profil olmasını istemem amacıyla Rabia Hanım’a ulaştım. Her ne kadar kendimizin de yapabileceği bir iş olarak görünmesi sebebiyle başlarda bir tereddüt ettim ama iyi ki aradım diyorum şimdi. Rabia Hanım ilk görüşmeden son görüşmeye kadar harika ilgili davrandı, önce beni dinledi, beklentilerimi anladı ve analizler yaptı. Profesyonel destek ile CV’imin beni nasıl desteklediğini ve profilimin nasıl yükseldiğini nasıl daha profesyonelleştiğini ve görünürlüğünün arttığını gördüm. Profilim henüz tamamlanma aşamasındayken firmaların ilgisini çektim ve görüşme talebi aldım. Öncelikle Rabia Hanım’a desteklerinden ve tüm ilgisinden dolayı sonrasında ise RecoverCv ekibine çok teşekkürler ediyorum.
Şeyda K.
Rabia Hanım ve ekibine öncellikle sonsuz teşekkür ederim. Çok yoğun geçen bir çalışma temposunda LinkedIn dünyasının ne kadar hızlı geliştiğini, burada görünür olmanın ne kadar önemli olduğunu, profesyonellerin burada adeta kendi kişisel markalarını oluşturduklarını kaçırmıştım. Değişim için hazırdım ancak nasıl yapacağımı, nerden başlayacağımı bilemiyordum Rabia Hanım ile tanışıncaya kadar. Kendisi beni sabırla dinleyerek o kadar iyi anladı ve o kadar güzel yansıttı ki, sonunda hayallerimden güzel bir LinkedIn profilim ve özgeçmişim oldu. Değişime inanan tüm profesyonellere tavsiye ediyorum, benim artık kariyer yolculuğumda her daim danışabileceğim ve güvenebileceğim bir ekibim oldu...
Ebru A.
"Kendimiz de yapabileceğimizi düşündüğümüz işler için profesyonel destek almak konusunda çekimser davranabiliyoruz. Ben de öyle düşünüyordum, ancak bir yandan da kendi hazırladığım CV'nin potansiyelimi yansıtmadığını hissediyordum. RecoverCV ekibinden profesyonel destek almaya karar verdim. Neticede çıkan üründen son derece memnun oldum. İK geçmişi olan bir profesyonel, işe alımcılara vermek istediğiniz/vermeniz gereken mesajı çok iyi bir şekilde  kelimelere döküp CV'nizi tasarlayabiliyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Rabia Hanım ve ekibine buradan çok teşekkür ediyorum."
Abdullah B.
Recover Cv ailesi ve Rabia Hanım ile tanışana kadar sahip olduğum Cv'min ve linkedin profilimin profesyonel olduğunu düşünüyordum. Ancak iş arayış sürecimde bir şeyleri değiştirmem mi gerekiyor diye düşünürken kendileri ile görüştüm. Önce beni dinlediler, beklentilerimi, arayışımı doğru ve etkin bir şekilde analiz ettiler. Sonrasında profesyonel olduğunu düşündüğüm Cv'm ve linkedin profil sayfamın gerçekten nasıl bir üst lige yükseldiğine şahit oldum. Gerçek profesyonelliği ve doğru yönlendirmeyi bizzat gördüm. Bu süreçte zaman kaybı yaşanmaması için haftasonu dahi benimle iletişimde kalıp gereken öz veriyi gösterdiler. Emeği geçen tüm Recover Cv ailesine teşekkürler. İş arayışınız var ve uzun süredir sonuç alamıyorsanız sakın vakit kaybetmeyin hemen Recover CV & Rabia hanım'a ulaşın ...
Murat K.
Rabia hanım teşekür ederim. Bu gün güzel bir teklif aldım global bir firmadan. Cv beni çok destekledi. Tekrar teşekürler.
İ.Paslanmaz
Öncelikle gerek cv gerekse linkedIn profilim oldukça ilgi çekici ve başarılı olmuş teşekkür ederim. Özellikle LinkedIn profilim daha düzenleme aşamasındayken Türkiye'nin en önemli bilişim firmalarından birinin ilgisini çekip görüşme taleplerini iletti. Kişiyi doğru anlayıp bu kadar hızlı etkisini gösteren bir çalışma yapılması gerçekten oldukça başarılı. Tekrar teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Okan T.
Rabia Hanım’dan hem kariyerim, hem de geliştirmekte olduğum iş fikirlerim konusunda danışmanlık aldım. Beni, yapabileceğim işleri, potansiyelimin değerlendirmesini hızlıca yapıp, yol haritamı oluşturmamda inanılmaz faydalı ve yön verici oldu. İşim gereği birçok danışmanla çalışma imkanım oldu. İlk defa bu kadar hızlı sonuç aldım. İş geliştirme sürecimde de kendisi ile çalışmayı devam ettirmek istiyorum.
Remziye A.
Rabia Hanimdan cv hazirlama destegi ve linkedln daha dogru ve daha gorulebilir hale getiirlmesi konusnda destek aldim. Buna ilave olarak aradigim kriterlere uygun dogru kisilere ulasma konsunda bana yardimci oldular. Su ana kadar aldigim hizmetlerden cok memnun kaldim. Hekese referans verebilirim. Ben de ilk defa is arama durumuna girdim. Aradigim pozisyon ve tercihlerim sinirli. Umarim istedigimi bulurum. Rabia Hanima katkilarindan dolayi cok tesekkur ederim. Sevgiler.
Hakan E.
İş dünyasının ortak buluşma platformu LinkedIn de; öne çıkmak, daha görünür olmak için profilimin güncellenmesi ve CV hazırlanması konularında profesyonel destek vererek tecrübe ve fikirlerini paylaşan, İK profesyonellerine ulaşma imkanı sağlayan Rabia ALTUNAY’ı danışman ihtiyacı hisseden herkese tavsiye ederim.
Turgay K.
Destekleriniz ve iş birlikteliğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. CV'm ve LinkedIn profilim şahane oldu. Emeklerinize sağlık. Mutlaka tavsiye edeceğim.
Gökhan A.
RC RecoverCV - Career Consultancy hizmetinden kısaca bahsetmek istiyorum. Firma'daki lead danışmanlardan olan Rabia Ataşoğlu 'nu lise yıllarımdan beri tanıyorum kendisi işinde çok başarılı bir profesyonel. Geçtiğimiz aylarda aktif olarak iş arayış sürecime başlarken CV'mi IK uzmanları için nasıl daha ulaşılabilir kılarım? sorusu beni ona yöneltti. Akabinde yılların deneyimi ile Rabia beni yönlendirdi ve birlikte hem Türkçe hem İngilizce olarak yazılmış, ilk bakışta güçlü yönleri ortaya çıkaran bir CV hazırladık. Rabia özellikle IT/Software alanındaki deneyimi ile bana yeni bakış açıları sağladı. Sonuçta bugün itibarıyla aktif arayış sürecim sona ermiş bulunuyor:) İlerleyen günlerde açıklayacağım birlikte çalışmayı çok istediğim Türkiye'nin lider yazılım firmalarından birinin teklifini kabul ettim. Yine bu süreçte pek çok iş görüşmesi daveti aldım. Rabia Hanım'a ve ekibine çok teşekkür eder, tüm profesyonellere samimiyetle tavsiye ederim!
Onur Ö.
Kariyer yolculuğumdaki iş değişikliği sürecinde özgeçmişimin yeniden hazırlanması ve Linkedin'deki profilimin güncellenmesi hususunda Rabia Hanım ve RecoverCV gerçekten çok titiz, detaylı ve özenli çalışmışlardır. Bu süreçte vermiş oldukları desteğin kariyerim açısından detseği gerçekten oldukça önemlidir. Benim gibi bu konularda fazlaca vakit kaybediyor ve hala çıkan sonuç içinize sinmiyor ise işi uzmanına gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz
Mert A.
İlk duyduğumda nasıl bir hizmet verdiklerini tam olarak anlayamadığım ama Rabia Hanım'ın telefondaki enerjisi ve özgüveni ile denemeye karar verdiğim bir hizmet alım kararı oldu. Profosyenel hayatımdaki aldığım en isabetli kararlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Bana sunulan özgeçmişim ve linked profilim kendimi bir kez daha keşfetmeme sebep oldu. Güçlü ve gelişme açık yönlerimi önüme konulan çalışma adeta bir tablo olarak sundu bana. Bunun sonuçlarını gerek Linkedin görüntülenme sayılarımda gerekse aldığım görüşme davetlerinde somut olarak gördüm. Bunun da ötesinde güncellediğim özgeçmişim sadece şirket dışı değil şirket içi başvurularımda ve görüşmelerimde de çok işime yaradı. Almış olduğum bu kaliteli hizmet şirket içindeki bir yutdışı görevlendirme ile taçlandırıldı. Karşılaşmış ve çalışmış olmaktan çok mutluyum. Teşekkürler Recovercv ailesi.
Cenk Ö.
Eğer birinin size sizi en olağanüstü yolla anlatmasını ve bu anlatım başka kişiler tarafından muhteşem olarak algılanmasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Takipçilerim karşısını beni daha farklı anlatan farklı bir ifade ve yeni bir yüzle çıkmamı sağladı, tam da istediğim gibi… Ayrıca CV’min dönüştüğü yeni format bana birçok kapıyı kolayca açacağına eminim. Gönülden tavsiye ediyorum, ayrıca emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla,
Sinan K.
RecoverCV ile Aralik 2018’de çalisma firsatı buldum. Profesyonel CV ve Cover Letter yazılması, Linkedin profil güncellenmesi danışmanlığını aldım. Danışmanlık sırasında yaptığımız görüşmelerin profesyonelliği ve ilgisi dolayısıyla ek olarak mülakat çalışması yapma firsatımız oldu ki başlı başına cok iyi bir deneyimdi. Aldığım danışmanlık hizmetinden ve Rabia Hanım’ın tum ilgisinden çok ama çok memnunum. Herkese şiddetle tavsiye ederim.
Abdurrahman T.
RecoverCV'den almış olduğum ingilizce cv hizmeti ile başvuru yapmış olduğum bir çok firmadan hızlı geri dönüşler aldım. Profesyonel bakış açısı, güçlü iletişim ve şahsıma yüklediği özgüven için RecoverCV ailesine teşekkür ediyorum. Son olarak "Herkes başarılı olduğu işi yapmalı. Kariyer planınıza profesyonel bir adımla başlamak istiyorsanız RecoverCV ailesi ile muhakkak tanışın..." diyorum 🙂 Saygılarımla,
Alper T.
Linkedin ve İngilizce CV hazırlama konuşunda vermiş olduğunuz destek gerçekten çok kaliteliydi. Yapmış olduğumuz görüşmelerde vermiş olduğunuz bilgi ve destek kolay kolay bulunamayacak bir tecrübe idi. Sizin ile karşılaşmamız dan sonra bir gerçeği kabul edilmesi gerektiğini düşünüyorum, CV hazırlamak ta aslında profesyonel bir iş olduğu ve uzmanına yaptırtılması gerektiği ve ayrıca da danışmanlık olarak ta sizlerin desteğinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sizin ile bu çalışmayı yaptığım için çok mutluyum.   ilk dakikadan itibaren göstermiş olduğunuz destek ten dolayı sizlere teşekkür ederim. Başarılarınız daim olmasını diler, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla,
Ahmet E.
Verdiğiniz servis konusunda beklediğimden çok daha iyi bir hizmet aldığıma inanıyorum. İçim rahat bir şekilde görünür hale geldiğimi düşünmekteyim. Teşekkürler
Murat H.
RecoverCV'den Linkedin Optimizasyonu ve CV Yapımı paketi satın aldım. Yapılan çalışmanın sonuçları beklediğimden çok daha hızlı oldu yurt içi ve yurt dışı olmak üzere çok sayıda dönüş ve mülakat teklifi aldım. Aldığım hizmet gerçekten takdire şayandı, emekleri için RecoverCV ekibine teşekkür ederim.
M.Hakan H.
Anlatılan her detayı  titizlik ile değerlendirip,  hiç bir eksik nokta bırakmadan gerek CV, gerek linkedin profil çalışması, gerekse CV üzerindeki ayrıntıları tam anlamı ile "tanışma ve iyi niyet mektubu" yaklaşımı ile anlatarak;  profesyonelliğinizi net bir şekilde sergilemişsiniz .  Yapılan tüm çalışmalar da zamanınızdan ödün vererek geç saatlere kadar uğraştığınız emeğinizin her anı için teşekkürlerimi borç bilirim. Emeği gecen tüm ekip arkadaslarınıza şükran ve saygılarımı sunarım.  Görüşebilmek dileği ile esen kalın.
Halit O.
Profesyonel hayatta yaptığınız işe ne kadar hakim olursanız olun karşı tarafa bunu aksettirebilmek çok önemli. Özellikle iş değiştirmek isterken karşı taraftaki İK uzmanlarına kendinizi niteliklerinize uygun bir şekilde anlatabilmeniz gerekiyor.  İK uzmanlarının bir Cv’ yi değerlendirirken en fazla 1-2 dk. lık bir inceleme neticesinde karar verdikleri kanaatindeyim. Kendi Cv’ nizin yüzlerce Cv arasından ön plana çıkması içinde, Cv ‘nin görünümünden tutun, kullanılan anahtar kelimelere kadar hepsi önem arz etmektedir. Bende bu eksiklerimi gidermek için uzman birisinden destek almayı düşünürken RecoverCV’ ye ulaştım.  Bir iki görüşme neticesinde yeteneklerimi ve tecrübelerimi doğru aktarabildiğim bir CV hazırlanmasında destek oldunuz. Tüm destekleriniz için teşekkürlerimi sunarım. Benim gibi uzman birinden destek almayı düşünen kişilerede kesinlikle RecoverCV' yi önereceğimden şüpheniz olmasın. Herşey gönlünüzce olsun, sağlıcakla kalın.
Erkan E.
İş hayatında karşı tarafa ilk etkinizin olumlu olması için profesyonel bir destek. Özellikle Linkedin ve İngilizce CV konusunda oldukça iyi bir ekip çalışması ve memnuniyetle sonlanan bir çalışma oldu. Emekleriniz için teşekkürler. Sevgiler
Merve B.
Merhaba, Yapmış olduğunuz Linkedln, İngilizce ve Türkçe CV ile ilgili çalışma gayet başarılı ve beklentimin üzerinde gerçekleşmiştir. Çalışma sırasında gösterilen ilgi ve alaka beni ayrıca mutlu etmiştir. Böyle bir çalışmaya ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma şiddetle sizleri tavsiye edeceğimden kuşkunuz olmasın. Emeği geçen tüm ekibinize tekrardan teşekkür eder, güzel haberleri sizler ile paylaşmak dileğiyle diyerek başarılar diliyorum...
Kadir Ş.
Merhaba, Son derece  profesyonel ve  kaliteli hizmetlerinizden dolayı başta  size ve ekipte emeği geçen herkese teşekkürler. Sizinle çalışmak zevk idi. Tüm dost ve tanıdıklara  tavsiye etmekten mutluluk duyacağım. Kalite ve başarı tesadüf değildir. İyi çalışmalar.
Ali Ercümend O.
Mülakat Danışmanlığı için teşekkür ederim. Paylaşmış olduğunuz tarafsız öneriler kendimi çok daha iyi hissetmeme ve duygusallığımın beni geri çektiğini çok daha iyi görmemi sağladı. Tekrar teşekkür ederim. STAR yöntemi hakkında da eğitim almıştım. Sorulara bu yönde cevap vereceğim. Umarım bu haftaki görüşmelerim sizin de dilediğiniz gibi çok iyi ve başarılı geçer. Ben geçeceğine inanıyorum:)
Erdem A.
Yapmış olduğunuz iş için size teşekkür ederim. Sizin de çok iyi bildiğiniz gibi CV, iş dünyası için kartvizit olarak kullanılır. Her işin bir uzmanı olduğunu düşünürüm ve bu konuda beni haklı çıkardığınız için çok teşekkür ederim. Şimdiden farkı görmeye başladım.
Emrah K.
Çok çok tesekkür ederim hepinize… Her şey cok profesyonel ilerledi benim açımdan. Güzel haberlerimi vereceğim kısa sürede size inşallah 🙂
Elif I.
Yeni iş hayatında aynı iş tanımları altında o kadar farklı görev ve sorumluluk alıyoruz ki bunları doğru ifade edebilmek başlı başına bir mesele. Bir İK çalışanı CV'nize bir kaç saniye göz gezdirdiğinde diğer CV'lerden sıyrılmayı başarabilmeniz, bir mülakata girdiğinizde yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı en iyi şekilde ifade edebilmeniz kritik önemde. Bu düşünceler içindeyken RecoverCV ile tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Beklentilerim üstünde bir iş çıkararak CV'mi baştan yaratıp tamamen profesyonel bir görüntüye kavuşturdular. Yarattıkları fark için teşekkür ederim.
Fatih K.
CV'm gerçekten profesyonel bir görünüme kavuştu ve niteliklerim ön plana çıktı. İş arama sürecinde artık daha fazla dönüş alacağımı düşünüyorum.Emekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Sizin gibi profesyonel birinden destek aldığım içinde ayrıca mutluyum. Doğru bir karar vermişim. 🙂
Deniz K.
RecoverCV'ye hem CV'mi iyilestirdikleri hem de LinkedIn profilimi istek ve arayislarim dogrultusunda en ideal hale getirdikleri icin cok tesekkur ederim.
Mehmet Emin A.
Linkedin profili hazırlama ve optimize etme hizmetinizle ilgili olarak yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İstediğim gibi bir sonuç oldu.
Yıldıray B.
Yaptığımız işe ne kadar hakim olsak bile çoğu zaman 'ne yaptığımızı' doğru ve net bir dilde anlatmak maalesef mümkün olamıyor ve yine maalesef sorumluluklarımızı, görevlerimizi doğru dile getiremediğimiz için de iş arama sürecinde yıllardır biriktirdiğimiz sektör tecrübelerimiz yüzlerce özgeçmişin arasında kayboluyor. Kendi iş arama sürecimde iş verenlerin ilk karar verecekleri özgeçmişimi hazırlarken tecrübemi doğru ifade edebilmek için oldukça zorlanmıştım, ancak bu işin de bir uzmanı olduğunu keşfetmem sonrası sadece yarım saatlik bir konuşma ile  benim bile unuttuğum tecrübe ve yeteneklerimi hatırlamış oldum. Bizler, yani iş arayanlar yaptığımız işin ne kadar uzmanı olsak da onu en doğru şekilde başkasına aktarmak için RecoverCV'nin uzmanlaşmış kadrosuna güvenmenin iş arama sürecinde büyük bir fark yarattığını bizzat deneyimlemiş oldum. Bu nedenle tüm destekleri ve sanırım bana şans getirdikleri için buradan da ayrıca sonsuz teşekkürlerimi sunarım..
Füsun D.
İş mülakatlarının gerginliğini bir türlü üzerimden atamıyordum . Bir çok kez mülakat videoları izledim veya mülakat sonrası yorum yazılarını okudum ancak mülakatlardaki gerginliğimi bir türlü gideremedim . Recovercv işe alım uzmanıyla telefonla görüştükten ve mülakat danışmanlığı aldıktan sonra,bu gerginliği tamamen üzerimden attım diyebilirim . Fazlasıyla ilgili ve profesyonel bir proje olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim . Teşekkürler
Aras H.
Yeni mezun dönemimde tam anlamıyla hazır bir CV'm yoktu ve oluşturma kriterleri ile ilgili tam olarak bilgim yoktu. Daha sonra RecoverCV'ye ulaştım ve kendileri her konuda bana yardımcı oldular. Artık hem hazır bir CV'm ve kriterlere uygun LinkedIn profilim var, hem de ekstra olarak mülakatlarda neler yapmam gerektiğiyle alakalı tüyolar verdiler. RecoverCV'den çok memnun kaldım, sizlere de tavsiye ederim. RecoverCV, bir danışmanlıktan daha fazlası, bir yol gösterici!
Asil C.
İş arayış sürecim esnasında profesyonel bir yaklaşıma ve uzman bir bakış açısında ihtiyaç duyduğumda,bu desteği layıkıyla sağlayabilen biri ile bu sıkıntılı sürecin kolaylıkla üstesinden gelebilmek şahsım adına gerçekten çok memnuniyet verici oldu. Sizin gibi amaçları doğrultusunda odaklandığı konuları başarıya kavuşturabilen nadide insanların varlığı,bu ciddi bir o kadar da stresli aşamaların başarılı yöntemlerle kolaylıkla aşılabileceği konusunda adeta bir ders niteliğindeydi.Desteğiniz olmasa bu kadar umutlu konuşamazdım. Sorunumun üstesindengelebilmek için gösterdiğiniz çaba ve sarfettiğiniz emeğinizden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.
Oğulcan D.

RecoverCV, “Kişisel Verileri Koruma Kanunu” gereği tarafımızdan hizmet almaya başladığınız andan itibaren, yorum ve referanslarınız dahil tüm bilgi ve bildirimlerinizi izniniz olmadan asla kullanmamaktadır.