skip to Main Content
Semsiye

İş arama sürecinizde pek çok CV arasından nasıl sıyrılabilirsiniz?

İş başvuru sürecinizde işe alım profesyonellerinin veya yöneticilerinin CV’nizi çok kısa bir süre inceleyip görüşmeye çağırıp çağırmama kararını verdiği düşünülürse CV’nizin profesyonel bir şekilde yazılması önem kazanmaktadır. CV’nizi hazırlarken amacınıza yönelik mi, profesyonel kimliğinizi ifade ediyor mu ve içerik ya da görsel olarak olması gerektiği  gibi mi sorularını sorarak başlayabilirsiniz.

CV hazırlamaya başlamadan önce hedeflerinizi çok iyi belirlemeli ve bu hedefe yönelik olarak CV’inizi hazırlıyor olmalısınız. İş başvurularınızda kullanacağınız genel olarak bilgi, beceri ve başarılarınızı yansıtmak üzere hazırlayabileceğiniz CV’inizi spesifik olarak bir pozisyona başvuracak şekilde de hazırlayabilirsiniz. Çoklu bilgi becerilerin olduğu kariyer geçmişi ve geleceği için hazırlanan CV başvurulacak olan işin gerekliliklerine göre hazırlanmış olmalıdır. Belirlenmiş iş için gerekli bilgi, beceri ve kişilik özelliklerini yansıtacak bir CV daha incelenme aşamasında daha başarılı sonuç verecek ve o işe sizin diğer kişilere göre daha uygun olabileceğinizi gösterebilecektir, bir adım önde gideceksiniz.

İster yeni mezun olun, ister belirli bir iş tecrübesine sahip olun her seviyeden çalışan için RecoverCV danışmanları size özel profesyonel CV hazırlamaktadır.Aldığınız hizmetler dâhilinde; profesyonel kimliğinizi en iyi şekilde tanıtıyor, kişisel markalaşma sürecinizi yürütüyoruz. Amacımız; iş arama ve/veya değiştirme sürecinizde kendinizi pazarlama aracınız olan CV’inizi en iyi şekilde sizlere hazırlamak ve içinizde potansiyeli çıkarmada, kariyer yolunuzu çizip, hedeflerinizi belirlemede size yol arkadaşlığı yapmaktır.

Her profesyonelin kariyer hikayesi farklıdır, kendinizi standart formatlarla sınırlamayın, imajınızı kuvvetlendirin.

 

Hemen Teklif Al

Bir cevap yazın

Back To Top
Ara