skip to Main Content
hakkimizda

RecoverCV İnsan Kaynakları Ve Kariyer Danışmanlığı

RecoverCV bünyesinde danışmanlık veren tüm uzmanlarımız iş dünyasının hızla yenilenen tüm dinamiklerine hâkim, kendi alanlarında tecrübe kazanmış, yurtiçi ve yurtdışı eğitim, diploma ve sertifikalarına sahip olmakla beraber İnsan Kaynakları alanında uzun yıllar işe alım uzmanı olarak aktif görev almış profesyonellerdir.

Şirket kurucumuz Rabia Ataşoğlu, kariyerinin başlangıcında A.B.D. de dünyanın en büyük çikolata üreticilerinden biri olan The Hershey Company’de İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak görev yapmış , Türkiye’de büyük ölçekli kurumsal firmalarda İnsan Kaynakları  Danışmanlığı ve İşe Alım Yöneticiliği pozisyonlarından sonra dünya çapında 546 milyon kullanıcısı olan LinkedIn tarafından sunulan sertifika programını başarıyla tamamlamış, ‘LinkedIn Certified Professional Recruiter’ (Sertifikalı Profesyonel LinkedIn İşe Alım Uzmanı) olarak  profesyonel danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Bu anlamda RecoverCV Türkiye’de profesyonel LinkedIn Profili Oluşturma ve Optimize Etme konusunda sertifikalı ilk ve tek kuruluştur.

Faaliyet göstermeye başladığımız 2017 yılından itibaren hizmet verdiğimiz tüm danışanlarımızın olumlu geri bildirimleri ve yeni iş fırsatlarını yakalamış olmaktan duydukları memnuniyet uzmanlık alanımızda en önemli motivasyonumuz olmaktadır.

Misyonumuz: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, efektif yöntemlerle analiz etmek, bilgi birikimlerimize göre en doğru ve hızlı yönlendirmelerle kariyer, verimlilik, kazanç ve kârlılıklarına katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz: Aday ve şirketlerle olan iş birliğimizin göstergesi karşılıklı başarı grafiğine bağlıdır. Bu doğrultuda kalite ve hızlı çözümlerden taviz vermeden hedefe odaklanırız.

Çalışma Değerlerimiz: Güvenilirlik, Müşteri Odaklılık ve Sonuç Odaklılıktır.

Ekibimiz

Back To Top
Ara