skip to Main Content
Profesyonel CV Hazırlama

Profesyonel CV Hazırlama

Recover CV olarak hazır şablon kullanmadan tamamen sizi yansıtan, başarılarınızı, güçlü yanlarınızı ön plana çıkaran, kariyer hedeflerinize uygun ve aday takip sistemleri ile uyumlu CV’ler hazırlıyoruz.

Ön Yazı (Cover Letter) Hazırlama

Ön Yazı (Cover Letter) Hazırlama

Hazırladığımız ön yazılar ile sizi bir kuruluşa veya kişiye detaylı olarak tanıtan, özgeçmişinize dikkat çeken ve ilgili kişileri sizinle görüşmeye motive edecek destekleyici yazılar tasarlıyoruz.

LinkedIn Profil Hazırlama Ve Optimizasyon

LinkedIn Profil Hazırlama ve Optimizasyon

Dünyanın en geniş profesyonel ağı LinkedIn’deki profilinizi alanınızda en çok aranılan kelimelerle sıfırdan hazırlayarak görünürlüğünü arttırıyor, doğru ilanları görmenizi sağlıyor ve sizi potansiyel iş fırsatlarıyla buluşturuyoruz.

LinkedIn İş Bulma Eğitimi

LinkedIn İş Bulma Eğitimi

LinkedIn uzmanı danışmanlarımızın platformun tüm bölümlerini ve fonksiyonlarını detaylı bir şekilde anlattığı kullanıcı eğitimi ile LinkedIn’i kişisel markanıza ve kariyer hedefinize hizmet edecek şekilde etkin olarak kullanmanızı sağlıyoruz.

Mülakat Simülasyonu Ve Danışmanlığı

Mülakat Simülasyonu ve Danışmanlığı

Mülakat simülasyonu ve danışmanlığı hizmetimizle mülakat performansınızı değerlendirip size ayrıntılı geri bildirim veriyor, farklı mülakat sorularını yanıtlama ve potansiyel işverenlerle etkileşimde bulunma deneyimi yaşatıyoruz.

İş Bulma Danışmanlığı

İş Bulma Danışmanlığı

İş bulma danışmanlığı kapsamında size CV ve LinkedIn profillerinize yönelik geribildirimler veriyor, hedef sektörlere yönelik iş arama teknikleri ve portalları belirliyor ve size özel bir sektör analizi yaparak hedef firma ve karar vericilerin yer aldığı kapsamlı bir analiz çalışması hazırlıyoruz.

Back To Top
Ara