skip to Main Content
Profesyonel CV Hazırlama

Profesyonel CV Hazırlama

Hazır şablon kullanmadan tamamen size özen içerikte ve sizi en iyi şekilde ifade edecek tekniklerle Profesyonel CV’nizi oluşturuyoruz.

Ön Yazı (Cover Letter) Hazırlama

Ön Yazı (Cover Letter) Hazırlama

Profesyonel olarak hazırlanan ön yazınız özgeçmişinizi destekler ve niteliklerinizle ilgili değerlendirme şirketler için Profesyonel CV’nize ek olarak Cover Letter eklerseniz başvurunuz açısından bütünlük sağlanmış olur.

LinkedIn Profil Hazırlama Ve Optimizasyon

LinkedIn Profil Hazırlama ve Optimizasyon

Dünyanın en geniş profesyonel kariyer ağı olan LinkedIn’de, profilinizi yeni iş fırsatlarıyla buluşturuyoruz. Hem profilinizi profesyonel bir görünüme kavuşturuyor hem de işe alım uzmanlarının sizi kolaylıkla bulması için arama kelimelerine göre düzenliyoruz.

LinkedIn Kullanıcı Eğitimi

LinkedIn Kullanıcı Eğitimi

Sertifikalı Profesyonel LinkedIn İşe Alım Uzmanlarımızla beraber LinkedIn platformunu amacınıza uygun olarak daha etkin kullanmanız için platformun tüm özelliklerini anlatıyor tüm sorularınızı cevaplıyoruz.

Mülakat Simülasyonu Ve Danışmanlığı

Mülakat Simülasyonu ve Danışmanlığı

Türkçe ve İngilizce mülakat simülasyonlarımız ile iş görüşmesi sürecinizi stressiz bir şekilde yürütmenizi ve işe girme şansınızı artırmanızı sağlıyoruz.

İş Bulma Danışmanlığı

İş Bulma Danışmanlığı

İş arama sürecinizin etkinliğini artırmaya yönelik profesyonel çalışmalarla nitelikleriniz için en doğru işverenler ve uygun iş fırsatlarıyla buluşmanızı sağlıyoruz.

Back To Top
Ara