Profesyonel CV Hazırlama

RecoverCV olarak hazır şablon kullanmadan tamamen sizi yansıtan, başarılarınızı, güçlü yanlarınızı ön plana çıkaran, kariyer hedeflerinize uygun ve aday takip sistemleri ile uyumlu bir CV hazırlıyoruz.

LinkedIn Profil Hazırlama ve Optimizasyon

Dünyanın en geniş profesyonel ağı LinkedIn’deki profilinizi alanınızda en çok aranılan kelimelerle sıfırdan hazırlayarak görünürlüğünü artırıyor, doğru ilanları görmenizi sağlıyor ve sizi potansiyel iş fırsatlarıyla buluşturuyoruz.

Kariyer Koçluğu

Kariyer koçluğu ile potansiyelinizi en iyi biçimde ortaya koyabileceğiniz ve kendinizi en mutlu hissedeceğiniz işi ve kariyer yolunu seçmenize yardımcı oluyoruz.

Ön Yazı (Cover Letter) Hazırlama

Hazırladığımız ön yazılar ile sizi bir kuruluşa veya kişiye detaylı olarak tanıtan, özgeçmişinize dikkat çeken ve ilgili kişileri sizinle görüşmeye motive edecek destekleyici yazılar tasarlıyoruz.

Biyografi Hazırlama

Hazırladığımız biyografi yazıları ile hayatınızın önemli ve dönüm noktalarını anlatıyor, sizi siz yapan değerleri ve başarılarınızı etkili bir şekilde vurguluyoruz.

LinkedIn İş Bulma & Networking Eğitimi

LinkedIn uzmanı danışmanlarımızın platformun tüm bölümlerini ve fonksiyonlarını detaylı bir şekilde anlattığı kullanıcı eğitimi ile LinkedIn’i kişisel markanıza ve kariyer hedefinize hizmet edecek şekilde etkin olarak kullanmanızı sağlıyoruz.

Mülakat Simülasyonu & Danışmanlığı

Mülakat simülasyonu ve danışmanlığı hizmetimizle mülakat performansınızı değerlendirip size ayrıntılı geri bildirim veriyor, farklı mülakat sorularını yanıtlama ve potansiyel işverenlerle etkileşimde bulunma deneyimi yaşatıyoruz.

İş Bulma Danışmanlığı

İş bulma danışmanlığı kapsamında size CV ve LinkedIn profillerinize yönelik geri bildirimler veriyor, hedef sektörlere yönelik iş arama teknikleri ve portalları belirliyor ve size özel bir sektör analizi yaparak hedef firma ve karar vericilerin yer aldığı kapsamlı bir analiz çalışması hazırlıyoruz.