RecoverCV olarak kariyer koçluğu hizmetimiz ile bireylerin ihtiyaçlarını tespit edip, bütünsel bir farkındalık yaratıyor ve onlara kariyer yollarını değerlendirme ve geliştirme imkanı sunuyoruz. Sürdürülebilir başarının sağlam bir insan kaynağı temeline dayandığına inanan ekibimiz ile bireylerin hedeflerine ulaşmalarında kolaylık sağlayacak gelişim planlarını, sizi gerçekten tanıyarak ve anlayarak oluşturuyoruz.

Alanında uzman kariyer koçumuz, sizinle online ve birebir görüşmekte; becerilerinizi, potansiyelinizi, ilgi alanlarınızı, değerlerinizi ve hedeflerinizi keşfetmenize yardımcı olmakta. Yaşadığınız değişim ve belirsizlikleri fırsata çevirmek, farkındalık yaratarak bakış açınızı değiştirmek, önünüzdeki engelleri aşabilmek için sizlere koçluk desteği vermektedir. Her alandan, deneyimli ya da yeni mezun herkesin, kariyeri için tercih edebileceği bu süreç sayesinde siz de kariyeriniz ile ilgili en iyi kararları verebilir ve geleceğiniz için sağlam adımlar atabilirsiniz.

RecoverCV Kariyer Koçluğu Hizmetinin Farkı Nedir?

Kişinin kendini daha iyi tanımasını, becerilerini, hayallerini ve değerlerini keşfetmesini sağladığımız bu hizmetimizi, koçluk alt yapısıyla birleştiriyoruz. Sürecimizi, kişiye/kuruma özel olarak tasarlıyor, böylece ihtiyaçlarınızı doğru tespit edip, her defasında bir öncekinden daha efektif aksiyonlar almanıza destek oluyoruz. En doğru işi ve şirketi seçme, kişisel eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesine ile kılavuzluk yaparak başarılı ve tatmin edici bir kariyerin nasıl yönetileceği konusunda danışanımızda farkındalık yaratıyoruz.

Koçluk Kapsamında Neler Sunuluyor?

  • Danışanlarımızın becerilerini, ilgi alanlarını ve hedeflerini keşfetmelerine destek oluyoruz.
  • Yaşadıkları değişim ve belirsizlikleri fırsata çevirmeleri ve engelleri aşabilmeleri için gerekli yetkinlik gelişim sürecini tasarlıyoruz.
  • Mevcut ya da yeni kariyer stratejilerini adım adım tasarlamalarını sağlıyoruz.
  • Danışanımız, karar vermekte zorlandığında, hedeflerine en iyi hizmet edecek kararı vermesine destek oluyoruz.
  • Okul/iş hayatı ve özel hayat dengesinin sağlıklı kurulmasına yardımcı oluyoruz.

***Başvurunuzu takiben yapılacak tanışma görüşmesi ile başlayacak koçluk hizmetimiz haftada bir kez olmak üzere minimum 6 seans boyunca 1 saatlik görüşmelerle devam edecektir. Seans sayısı ihtiyaca göre arttırılabilir. Ayrıca, tüm seanslar tamamlandıktan 1 ay sonra, danışan ile koç bir değerlendirme görüşmesi daha yapmaktadır.

Teklif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.