LinkedIn Profil Hazırlama & Optimizasyon

Dünyanın en geniş profesyonel iş ağı olan LinkedIn’deki bireysel profilinizi sektörünüzde en çok aranılan kelimelere ve yetkinliklerinize uygun olarak sıfırdan hazırlıyor ve şirketler ve işe alım uzmanları tarafından yapılan aramalardaki görünürlüğünüzü önemli oranda artırıyoruz. Bununla birlikte size en uygun ilanları görmenizi sağlıyor ve sizi potansiyel iş fırsatlarıyla buluşturuyoruz.

Güçlü Bir LinkedIn Profilinin Faydaları Nelerdir?

LinkedIn, dünyanın her yerinden iş arayan profesyonellerin başvurabileceği binlerce iş ilanı içeriyor ve işe alım yapan şirketlere kolaylıkla aday bulma imkanı tanıyor. Bu sayede de, iş arayanlar için hayallerindeki işe ulaşma noktasında en hızlı ve kolay yollardan birini sunmuş oluyor. Masaüstü ve cep telefonu üzerinden erişim kolaylığı ile de kullanıcıların aktif olarak aksiyon alabilmesine olanak sağlıyor. Profiliniz, güçlü yönlerinizi yansıtan ve sektörünüze hitap eden bir vizyon ile tasarlandığında ise amaçlarınıza hizmet ederek sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştırıyor.

LinkedIn Profil Hazırlama & Optimizasyon Süreci

Profesyonel LinkedIn Profil Hazırlama & Optimizasyon hizmetimize başvurunuz sonrasında mevcut profiliniz detaylı olarak incelenir. Kariyer danışmanımız sizinle bir telefon görüşmesi gerçekleştirir. Bu görüşmede tüm kariyer geçmişiniz ve hedefleriniz değerlendirilir. Görüşme sonrasında, tamamen size özel bir içerikte ve kariyer hedefinize yönelik olarak LinkedIn profiliniz düzenlenir. Bu sayede profiliniz profesyonel bir görünüm kazanır ve yapılan optimizasyon çalışması sayesinde firmaların aday aramalarında daha üst sıralarda çıkmanız sağlanır. LinkedIn Profil Hazırlama & Optimizasyon hizmeti teslim süremiz ortalama 1 haftadır.

***Yapılan profil çalışması sonucunda, görünürlük en az 30 kat artmaktadır.

***LinkedIn, İnsan Kaynakları Uzmanları tarafından aday arama noktasında en çok kullanılan platformdur. Bu nedenle profilinizin profesyonel görünmesi ve aramalarda üst sıralarda çıkması çok önemlidir.

‘LinkedIn Profil Hazırlama & Optimizasyon’ hizmetimizle ilgili teklif almak için bize ulaşın.