Mülakat Simülasyonu & Danışmanlığı

Mülakat performansınızı güçlendirmeyi ve iş görüşmelerinizi korku ve stresten uzak bir şekilde güven içinde yürütmenizi amaçlayan hizmetimizle, mülakat performansınızı artırarak kariyer hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Özellikle mülakat stresi yaşayan veya mülakatlarda kendini ifade etme konusunda tatminsizlik hisseden adaylar için tasarlanmıştır. Yeni bir sektör, firma veya sıfırdan başlayan bir kariyer yolculuğunda, yetkinliklerinizi ve hedeflerinizi en doğru şekilde ifade etmenizi sağlayan hizmetimizle hayallerinizdeki işe kavuşma sürecinizi hızlandırıyoruz.

Mülakat Simülasyonu & Danışmanlığı Ne gibi Avantajlar Sağlar?

Mülakat Simülasyonu & Danışmanlığı birçok yönüyle hayalinizdeki işi elde etme şansınızı artırır. Bu danışmanlık size çeşitli mülakat sorularını yanıtlama ve potansiyel bir görüşmeci ile etkileşimde bulunma deneyimi yaşatır. Bununla birlikte, mülakatlarınız için yanıtlarınızı geliştirmeniz için değerli geri bildirimler sağlar. Bu sayede yetkinliklerinizi ve tecrübelerinizi dışarıdan bir gözle ölçme ve değerlendirme fırsatı elde edersiniz. Türkçe ya da İngilizce olarak tercih edebileceğiniz mülakat uygulaması, her sektör ve deneyimden kişiye kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Bire bir mülakat, yetkinlik bazlı mülakat ya da Uygulama Merkezi (Vaka Çalışmaları) gibi farklı mülakat tekniklerine yönelik olarak RecoverCV talebinize bağlı olarak hizmet vermektedir.

Mülakat Simülasyonu & Danışmanlığı Süreci Nasıl İşler?

Alanında uzman insan kaynakları ve kariyer danışmanımız sizinle online ve birebir olarak bir mülakat simülasyonu uygulaması gerçekleştirir. Mülakat simülasyonu sonrasında danışmanımız size performansınızla ilgili kapsamlı geri bildirimler verir ve iyileştirme önerilerinde bulunur. Türkçe ya da İngilizce olarak tercih edebileceğiniz mülakat simülasyonu uygulaması ile mülakat sırasında karşılaşabileceğiniz tüm ihtimallere karşı hazırlıklı olmanın ve kendinizi özgüvenle anlatmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Mülakat Simülasyonu & Danışmanlığı hizmetimiz, danışanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda yurtiçi veya yurtdışında başvurulacak olan tüm pozisyonlara yönelik olarak gerçekleştirilebilmektedir.

*** Tek seanslık bir uygulamadır ve seans süresi 2 saattir.

‘Mülakat Simülasyonu & Danışmanlığı’ hizmetimizle ilgili teklif almak için bize ulaşın.