Profesyonel CV Hazırlama

Potansiyelinizi en iyi ve doğru şekilde gösterebilmek, hayalinizdeki işe ve kariyer hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilmek için sizi en iyi yansıtan CV’lere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. RecoverCV olarak biz CV’nizin de, tıpkı sizin gibi eşsiz olması gerektiğine gönülden inanıyoruz.

Etkili bir CV, işe alım uzmanlarının güçlü yönlerinize ve başarılarınıza odaklanmasını sağlayacak; eğitim geçmişinizden ve üstlendiğiniz görevlerden çok daha fazlasını ilgili kişilere aktaracaktır.

RecoverCV Profesyonel CV Hazırlama Hizmetinin Farkı Ne?

RecoverCV olarak profesyonel şablonlar kullanıyor ve sizi doğru yansıtan; başarılarınızı ve güçlü yanlarınızı ön plana çıkaran, kariyer hedeflerinize uygun ve aday takip sistemleriyle (ATS) uyumlu, profesyonel CV’ler hazırlıyoruz. Bu CV’ler işe alım uzmanları ve işverenlerde sizin hakkınızda etkili bir ilk izlenim yaratmakta ve başvurunuzun rakipleriniz arasından sıyrılmasında önemli katkı sağlamaktadır.

Aday Takip Sistemleri Uyumlu Bir CV’nin Önemi Nedir?

İşverenlerin ve işe alım uzmanlarının yetenek havuzlarındaki CV’leri organize etmek, taramak ve değerlendirmek için kullandıkları Aday Takip Sistemleri, metindeki anahtar kelimeleri, deneyim ve becerileri tarayabildikleri için günümüzde birçok şirketin işe alım sürecinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu yüzden, bu sistemlere uygun olarak hazırlanmış ve optimize edilmiş bir CV, başvurunuzun öne çıkan bir başvuru olarak değerlendirilmesini sağlayabildiği için kilit önem taşır.

Profesyonel CV Hazırlama Süreci Nasıl İlerler?

Başvurunuz sonrasında mevcut CV’niz detaylı olarak incelenir. Kariyer danışmanımız sizinle telefon üzerinden bir görüşme gerçekleştirir. Bu görüşmede tüm kariyer geçmişiniz ve hedefleriniz değerlendirilir. Bu görüşmeyi takip eden süreçte danışmanımız tamamen size özel bir içerikte, hedef ve yetkinliklerinize uygun olarak sıfırdan bir CV taslağı oluşturur. Detaylı ve titiz bir çalışmanın sonunda hazırlanan bu CV, tarafınıza e-mail yoluyla “Word” formatında gönderilir ve değerlendirmenize sunulur. Sizden gelen geribildirim sonrasında tekrar düzenlenerek son haline getirilir ve teslim edilir. Profesyonel CV teslim süremiz ortalama 1 haftadır.

***Tüm CV şablonlarımız ve içeriğimiz ATS (Aday Takip Sistemi) ile uyumludur.
***Tüm danışmanlarımız alanında uzman olup farklı sektörlere yönelik CV hazırlama tecrübesine sahiptir.

‘Profesyonel CV Hazırlama’ hizmetimizle ilgili teklif almak için bize ulaşın.