skip to Main Content
Is Arayan Linkedin

İş Arayanların Mutlaka İzlemesi Gereken 5 LinkedIn Learning Eğitimi

Aktif olarak iş arıyorsunuz ve size yardımcı olacak online eğitimler arayışında mısınız? Tebrikler, çünkü doğru yere geldiniz! İşte kariyer hedeflerinize ulaşma yolunda sizi geliştirecek en iyi LinkedIn Learning eğitimlerinden seçmeler.

Learning Personal Branding | Chelsea Krost
İş arıyor, kendi şirketinizi kuruyor veya kariyerinizde ilerlemeye mi çalışıyorsunuz? O zaman kişisel markanıza yatırım yapmaya başlamanız şart! Bu eğitim sayesinde insanları etkileyecek kişisel hikayenizi nasıl geliştireceğinizi, doğru mesajları insanlara nasıl vereceğinizi ve hedef kitlenizi nasıl tanımlayacağınızı öğrenebilirsiniz. Güçlü bir kişisel marka sizin için nasıl para kazandıracak fırsatlar yaratabilir? Bunun cevabı da bu eğitimde.

Time Management: Working from Home | Dave Crenshaw
Zamanınızı ve dikkatinizi talep eden birçok şey varken, üretken kalabilmek ve verimli çalışabilmek çok önemli. Maksimum üretkenlik için size özel bir çalışma alanını nasıl kuracağınızı, online olarak iş arkadaşlarınızla nasıl işbirliği yapabileceğinizi, günlük programınızı nasıl hazırlayacağınızı ve sanal toplantıları verimli bir şekilde nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek isterseniz bu eğitimi izlemeniz şart!

Writing a Resume | Stacey A. Gordon
Harika bir iş bulmak, kişisel ve profesyonel yetkinliklerinizi doğru bir şekilde yansıtan harika bir özgeçmiş yazmakla başlar. Bu eğitim sizlere özgeçmiş yazmanın tüm yönleri hakkında rehberlik sağlayacak ve bazı önemli iş arama ipuçları sunacak.

Excel Essential Training (Office 365) | Dennis Taylor
Hiç kuşkusuz Microsoft Excel kullanmak günümüzün olmazsa olmaz becerileri arasında. Denis Taylor eşliğinde verileri nasıl verimli bir şekilde yönetip analiz edeceğinizi, basit işlevlerle hesaplamalar yapmayı ve satırların, sütunların, hücrelerin ve verilerin görünümünü nasıl biçimlendireceğinizi öğrenebilirsiniz.
Strategic Thinking | Dorie Clark
Stratejik düşünme, büyük ve küçük ölçekte, uzun ve kısa vadeli, geçmişe ve bugüne dair etkili düşünme yeteneğidir. Bu kurs yöneticilere ve liderlere, ekiplerinizi doğru ve etkili şekilde yönlendirmek ve temel iş sorunlarına çözümler bulmak için stratejik düşünmeyi nasıl kullanacaklarını öğretecek.

Hayallerinizdeki işleri elde etmek için önerilere mi ihtiyacınız var? İlgili blog yazımıza ulaşmak için burayı tıklayın.
İş Bulma Danışmanlığı ve Kariyer Danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.

Back To Top
Ara