skip to Main Content
CV Blog Görsel

“İş Bulma Danışmanlığı” Hakkında En Sık Sorulan Sorular

Maalesef ki bilinçsiz bir şekilde yönetilen iş arama süreçleri çoğu kişi için hem maddi, hem de manevi olarak zorlandıkları bir süreç haline geliyor. Peki günümüz ekonomik şartlarında her geçen gün bizi daha da zorlayan bu süreci daha doğru ve etkili bir şekilde yönetilmek mümkün mü? Haydi kariyer dünyasının yükselen yıldızı “İş Bulma Danışmanlığı” hakkında en sık sorulan sorulara yakından bakalım ve bu noktada sunduğu yeni nesil yaklaşımları ve fırsatları keşfedelim.

 

İş Bulma Danışmanlığı’nın Amacı nedir?

İş Bulma Danışmanlığı temel olarak kişilerin alan, deneyim ve yetkinlikleri göz önünde bulundurularak kişiye özel iş arama tekniklerinin belirlendiği bir çalışmadır. Size özel hazırlanan bu yol haritası sayesinde kariyer hedefiniz doğrultusunda doğru platformlarda ve doğru şekilde yer almanız sağlanır ve size iş arama sürecini belirlenen hedef doğrultusunda bilinçli bir şekilde yönetme imkanı sunulur.

 

RecoverCV İş Bulma Danışmanlığı Kapsamında Ne Sunuyor?

RecoverCV bu yükselen kariyer trendi kapsamında danışanlarına öncelikle CV ve LinkedIn profillerine yönelik geribildirimler vermekte,  deneyim ve ilgi duyulan sektörlere yönelik iş arama teknikleri ve portalları belirlemekte ve kişiye özel bir sektör analizi yaparak hedef firma ve karar vericilerin sunulduğu kapsamlı bir çalışma oluşturmaktadır. Bu çalışma sayesinde doğru iş arama portallarında yer almanız sağlanır ve belirlenen işlere yönelik başvuru süreçlerinin nasıl yönetileceği konusunda size kapsamlı bir danışmanlık hizmeti verilir.

 

Çalışma Her Ülke/Sektör Bazında Uygulanabiliyor mu?

İş Bulma Danışmanlığı sektör ve ülke bağımsız olarak uygulanabilen kişiye özel bir çalışmadır. Çalışma kapsamında her endüstrinin ve ülkenin farklı iş arama dinamikleri göz önünde bulundurulur ve kişiler deneyim ve yetkinlikleri baz alınarak doğru iş arama kanallarına yönlendirilir.

Back To Top
Ara