skip to Main Content

İş Bulma Danışmanlığı temel olarak kişilerin alan, deneyim ve yetkinlikleri göz önünde bulundurularak kişiye özel iş arama tekniklerinin belirlendiği bir çalışmadır. Size özel hazırlanan bu yol haritası sayesinde kariyer hedefiniz doğrultusunda doğru platformlarda ve doğru şekilde yer almanız sağlanır ve size iş arama sürecinizi belirlenen hedef doğrultusunda bilinçli bir şekilde yönetme imkanı sunulur.

 

İş Bulma Danışmanlığı Kapsamında Ne Sunuluyor?

İş bulma danışmanlığı kapsamında kişilere öncelikle CV ve LinkedIn profillerine yönelik geribildirimler verilmekte,  deneyim ve ilgi duyulan sektörlere yönelik iş arama teknikleri ve portalları belirlenmekte ve kişiye özel bir sektör analizi yapılarak hedef firma ve karar vericilerin sunulduğu kapsamlı bir çalışma hazırlanmaktadır.

Bu çalışma sayesinde doğru iş arama portallarında yer almanız ve uygun kişilerle iletişim kurmanız sağlanır ve başvuru süreçlerinizi nasıl yöneteceğimiz konusunda size kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunulur.

 

Çalışma Her Ülke/Sektör Bazında Uygulanabiliyor mu?

İş Bulma Danışmanlığı, sektör ve ülke bağımsız olarak uygulanabilen kişiye özel bir çalışmadır. Çalışma kapsamında her endüstrinin ve ülkenin farklı iş arama dinamikleri göz önünde bulundurulur ve de kişiler deneyim ve yetkinlikleri baz alınarak doğru iş arama kanallarına yönlendirilir.

Uzman danışmanlarımız desteğiyle iş bulma sürecinizi yürütmek ve kariyer hedefinize daha hızlı ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Back To Top
Ara