skip to Main Content
Rcrecruit 16subat

İş Dünyası Hızla Dijitalleşiyor! Ya Siz?

Şirketler sistemlerini yenilemek ve verimliliklerini artırmak amacıyla dijital dünyanın tüm nimetlerinden faydalanıyorlar. Bu anlamda ülkemizde faaliyet gösteren büyük ölçekli  firmalar da teknolojiyi hayata geçirme açısından  vakit kaybetmiyorlar.

Mesai saati başladığı anda zamanı efektif kullanmak amacıyla çalışanlarına tek şifreyle her modüle bağlanma konforu sağlayan işletmeler teknolojik yatırımlarının getirisini sürdürülebilir başarı grafiğiyle yakalıyorlar.

Binaya girişte, otoparkta, yemekhanede, şirket içi toplu kullanım alanlarında artık kart yerine cep telefonu kullanılıyor, departmanlar arası görüşmeler yüz yüze olmaktan çıkıp telekonferansla yapılıyor ve bina içinde tüm sistemler mobil cihazlar üzerinden  işletiliyor. Binaların ısıtma-soğutma sistemleri, aydınlatma ve güvenlik birimleri tamamen akıllı sistemler üzerinden kontrol edilebiliyor. İşverenler teknolojik gelişmelere bütçe ayırarak hızla hayata geçirirken hedeflerine hızla yaklaşmakla beraber çalışanları için de iş yerinde konfor alanı oluşturmuş oluyorlar.

Son yıllarda İnsan Kaynakları departmanları da kağıt üzerinde hiçbir onay sistemi uygulamamakta;  tüm işe alım ,terfi geçişleri ve ücret artışı aşamalarını mobil sistem üzerinden yapmaktadırlar. İşe alım uygulamalarını mobil sistem üzerinden yapan bir firmaya iş başvurusunda bulunmak için hazır mısınız?

İç dinamiklerini iyileştirmek için yatırım yapmış bir kuruluşun başvuru yapan adaylardan beklentisi , yine aynı profesyonellikte bir yaklaşım göstermeleri olacaktır.

Sunduğunuz CV elektronik ortamda değerlendirilebilecek ölçüde açık ve net değilse , teknik vurgular uygun satırlarda yapılmamış ve tüm yetkinlikleriniz doğru aktarılmamış ise sistem en uygun CV’yi buluncaya dek taramalarına devem edecektir.

Tüm arama kriterlerinde ön plana çıkmak  ve tercih edilen aday olmak istiyorsanız Profesyonel CV Hazırlama Hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Al

 

Bir cevap yazın

Back To Top
Ara