skip to Main Content

RecoverCV olarak kariyer danışmanlığı hizmetimiz ile bireylerin ihtiyaçlarını tespit edip, bütünsel bir farkındalık yaratıyor ve onlara kariyer yollarını değerlendirme ve geliştirme imkanı sunuyoruz. Sürdürülebilir başarının sağlam bir insan kaynağı temeline dayandığına inanan ekibimiz ile bireylerin hedeflerine ulaşmalarında kolaylık sağlayacak gelişim planlarını, sizi gerçekten tanıyarak ve anlayarak oluşturuyoruz.

RecoverCV Kariyer Danışmanlığı Hizmetinin Farkı Nedir?

Kişinin kendini daha iyi tanımasını, becerilerini, hayallerini ve değerlerini keşfetmesini sağladığımız bu hizmetimizi, koçluk alt yapısıyla birleştiriyoruz. Sürecimizi, kişiye/kuruma özel olarak tasarlıyor, böylece ihtiyaçlarınızı doğru tespit edip, her defasında bir öncekinden daha efektif aksiyonlar almanıza destek oluyoruz. En doğru işi ve şirketi seçme, kişisel eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesine ile kılavuzluk yaparak başarılı ve tatmin edici bir kariyerin nasıl yönetileceği konusunda danışanımızda farkındalık yaratıyoruz.

Danışmanlık Kapsamında Neler Sunuluyor?

Bu danışmanlık hizmetimiz çerçevesinde;

  • Danışanlarımızın becerilerini, ilgi alanlarını ve hedeflerini keşfetmelerine destek oluyoruz.
  • Yaşadıkları değişim ve belirsizlikleri fırsata çevirmeleri ve engelleri aşabilmeleri için gerekli yetkinlik gelişim sürecini tasarlıyoruz.
  • Mevcut ya da yeni kariyer stratejilerini adım adım tasarlamalarını sağlıyoruz.
  • Danışanımız, karar vermekte zorlandığında, hedeflerine en iyi hizmet edecek kararı vermesine destek oluyoruz.
  • Okul/iş hayatı ve özel hayat dengesinin sağlıklı kurulmasına yardımcı oluyoruz.

 

Her alandan, deneyimli ya da yeni mezun herkesin kariyeri için tercih edebileceği bu danışmanlık ile siz de geleceğiniz için en iyi kararları verebilir ve sağlam adımlar atabilirsiniz.

Teklif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Back To Top
Ara