skip to Main Content
Yobba

Kariyerinin Sınırlarını Aş! projesine dahil olan YOBBA – Youth Beyond Borders Association gönüllülerine hayallerindeki kariyere ulaşmaları için uzun soluklu bir gelişim projesi tasarladık.

RecoverCV – Profesyonel İş & Kariyer Danışmanlığı olarak bir toplumsal sorumluluk projesine daha destek veriyoruz. Sınırlarını aşan gençliğin kariyer hayallerine ulaşmaları için biz de varız.
Genç yeteneklerin potansiyellerini güçlendirmek ve kariyer yollarını şekillendirmelerine destek olma misyonuyla yola çıktık!
Her bireyin kendisine olan inancını ve özgüvenini artırmayı hedefleyerek sınırları aşan gençlik derneği YOBBA – Youth Beyond Borders Association ile Kariyerinin Sınırlarını Aş! kariyer gelişim projemiz başlıyor.

Kariyerinin Sınırlarını Aş! projesine dahil olan YOBBA – Youth Beyond Borders Association gönüllülerine hayallerindeki kariyere ulaşmaları için uzun soluklu bir gelişim projesi tasarladık.
Proje kapsamında; başarılı bir kariyer için ihtiyaç duyulan konularda vereceğimiz eğitimlere ek olarak, verdiğimiz sürpriz görevde en başarılı olan 4 gence 1-1 Kariyer Danışmanlığı desteği de sağlayacağız.

Ekim ayında start vereceğimiz kariyer projemiz için çok heyecanlıyız! Siz kariyerinizin sınırlarını aşmaya hazır mısınız?

Back To Top
Ara