skip to Main Content
Shutterstock 380028949

LinkedIn ve Dijital Markalaşma: LinkedIn ile Kişisel Markanızı Nasıl Güçlendirebilirsiniz?

Günümüzde dijital ortamdaki görünümün kişisel ya da kariyer bazındaki önemi su götürmez bir gerçek ve hepimiz dijital ortamda dikkat çekmek istiyoruz. Bu nedenle dijital markalaşma çok kritik çünkü kim olduğunuz ve ne yaptığınızla ilgili potansiyel müşterilerin fark edeceği ilk şey sizin online ortamdaki görünümünüz. Bu bağlamda LinkedIn diğer sosyal medya platformlarına kıyasla daha profesyonel bir platform olması ve profesyonel hedeflerinizi gerçekleştirmek için size olanak sağlaması nedeniyle marka farkındalığı yaratmanız konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok önemli bir araç olacaktır.

Unutmayın, ilk izlenimi sonradan değiştirmek zordur.

LinkedIn’de insanlarla bağlantı kurmakta zorlanıyor musunuz? O zaman dijital markalaşmanıza tekrar göz atmak isteyebilirsiniz çünkü düşündüğünüz kadar görünür olmayabilir ya da marka görünümünüz istemediğiniz bir imaj yaratıyor olabilir.

LinkedIn kişisel markanızın görünürlüğünü arttırıyor!

Güçlü ve optimize edilmiş bir LinkedIn profili Google aramalarında daha üstte görünmenizi sağlamakla beraber online ortamda markanızı daha görünür kılacaktır. Açıklama kısmında uygun keyword kullanımı, profilinizdeki tüm bölümlerin dolu olması ve profilinize şirket websitenizin linkinin eklenmesi aramalarda daha üstte yer almanızı sağlayacaktır. Online görünümünüzü direkt olarak etkileyen bu detaylara daha fazla önem vermeye başlamak isteyebilirsiniz.

LinkedIn’de kişisel markanızı geliştirmek ile ilgili daha fazla tip için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Back To Top
Ara