skip to Main Content
individuals-grey

Linkedin’i siz de profesyonel bir Yönetici, İşe Alım ya da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak daha etkin kullanabilirsiniz.

Linkedin Profil ‘i sadece iş arayan kullanıcılarına yardımcı olmaz, aynı zamanda girişimcilere ve freelance çalışanlara yeni müşteri potansiyelini görme fırsatı sağlar.
Bu kapsamda Recovercv olarak Yöneticilere,İnsan Kaynakları ve İşe Alım Uzmanlarına web tabanlı ya da sınıf eğitimi olarak Linkedin Eğitimi veriyoruz:
Genel Linkedin kullanıcı eğitimi: Yönetici , girişimci ya da herhangi bir alanda çalışan profesyonel olarak Linkedin’i amacınıza yönelik kullanmak istiyorsanız, bilinmeyen özelliklerini keşfederek sadece iş bulmak için değil iş çevrenizi genişletmek, potansiyel müşterilere ulaşmak gibi özellikleri de keşfetmeniz için Linkedin , Linkedin Premium Kullanıcı Eğitimi alabilirsiniz.
Kurumsal Linkedin kullanıcı eğitimi: Şirketinizdeki işe alım profesyonellerinin Linkedin Recruiter modülünü etkin kullanamadığını ve istediğiniz yeteneklere ulaşamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Şirketinizdeki insan kaynakları ya da işe alım uzmanlarına Linkedin Recruiter modülü eğitimi veriyoruz. Eğitim teklifi almak üzere bize ulaşabilirsiniz.
Bireysel Linkedin Recruiter Sertifika Sınavına Hazırlık Eğitimi: İşe alım için pek çok yerli iş arama portalının önüne geçen Linkedin; İşe Alım ya da İnsan Kaynakları profesyonellerine Linkedin Recruiter Sertifikası veriyor. Recovercv olarak;bu sertifika için online Linkedin sınavına hazırlanma sürecinizde sınava hazırlık eğitimi veriyoruz. Sınavda çıkabilecek örnek sorular üzerinden uygulamalar yapıyoruz.
Back To Top
Ara