Linkedin Eğitimi

Linkedin’i siz de profesyonel olarak daha etkin kullanabilirsiniz.

Linkedin Profili sadece iş arayan kullanıcılara yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda girişimcilere ve freelance çalışanlara da yeni müşteri potansiyellerini görme fırsatı sağlar.
Bu kapsamda Recover CV olarak her sektörden Yöneticilere, İnsan Kaynakları ve İşe Alım Uzmanlarına yönelik  Linkedin Eğitimi sağlıyoruz:
 
LinkedIn Kişisel Marka Yönetimi & Etkin Kullanım Eğitimi: 680 milyon üyenin bulunduğu dünyanın en geniş profesyonel ağı olan LinkedIn’in tüm özelliklerini en iyi şekilde kullanmayı, network edinmeyi ve bireysel imajınızı yönetmeyi öğrenin.
 
LinkedIn İş Arama & Networking Eğitimi: LinkedIn üzerinden her 8 saniyede 1 kişi iş buluyor. LinkedIn’in tüm özelliklerini en iyi şekilde kullanmanız ve iş bulmanız için bu eğitme katılın.
 
LinkedIn ile Satış & İş Geliştirme Eğitimi: Sales Navigator ile LinkedIn’deki 40 milyon karar vericiye detaylı filtreleme yaparak ulaşabilirsiniz. B2B satışta 1 numaralı platform olan LinkedIn ile yeni müşteri kanallarına nasıl erişilebileceğinizi öğrenin.
 
LinkedIn ile Reklam & İçerik Pazarlaması Eğitimi: Pazarlama profesyonelleri, B2B pazarlamada müşterilerinin %80’inin LinkedIn üzerinden geldiğini söylüyor. LinkedIn’ in reklam çözümlerini ve içerik pazarlaması stratejilerini derinlemesine öğrenin.
 
LinkedIn Şirket Sayfası Oluşturma & Yönetme Eğitimi: LinkedIn şirket sayfanıza profesyonel bir görünüm kazandırmak, doğru içerik stratejisi oluşturarak yönetmek ve de sayfanızın takipçi sayısını artırmak için çeşitli yöntem ve ipuçlarını keşfedin.
 
LinkedIn İşe Alım & İşveren Markası Yaratma Eğitimi: Dünya genelinde her gün 25 milyon kişi iş aramak üzere LinkedIn’i kullanıyor. İşe alım profesyoneli olarak açık pozisyonlarınıza uygun, istediğiniz yetkinliklere sahip adaylara kolayca ulaşmanın yollarını ve LinkedIn’in işe alım modülü Recruiter aracını daha etkin kullanmayı öğrenin.
LinkedIn eğitimleri ve LinkedIn hakkında daha detaylı bilgi için LinkedTips sayfamızı ziyaret edin.