skip to Main Content

 

LinkedIn konusunda uzmanlaşmış danışmanlarımız ile dünyanın en büyük profesyonel ağı olan LinkedIn’i bireysel ve kurumsal amaçlarınız doğrultusunda etkin bir şekilde kullanabilmeniz için sizi destekliyoruz.

680 milyon kullanıcısıyla dünyanın en geniş profesyonel ağı olan LinkedIn, kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlayarak daha verimli ve başarılı olmalarına katkıda bulunur. LinkedIn’i doğru ve etkili bir şekilde kullanarak bireysel hedeflerinize ulaşabilir, yeni fırsatlar yakalayabilir, kişisel markanızı ve profesyonel imajınızı güçlendirebilirsiniz. Ayrıca LinkedIn sayesinde kurumsal hedeflerinize ulaşabilir, işinizi büyütebilir ve markanızı güçlendirmek için yeni nesil çözümlerden faydalanabilirsiniz. Bu yüzden LinkedIn’de etkin bir şekilde yer almak, kariyerini ve markasını daha ileriye taşımak ve gelişmek isteyen uzmanlar için son derece önem taşımaktadır.

LinkedIn iş bulma eğitimi temel olarak, LinkedIn üyelik tipleri ve özellikleri, profilinizin incelenmesi ve platform hakkında genel bir bakış kazandırma, iş bağlantısı geliştirme, kişisel imaj oluşturma, LinkedIn üzerinden iş başvurusu yapma ve hedef kişilere ulaşma gibi farklı konularda adayları bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. LinkedIn kullanıcı eğitimi ve danışmanlığı hizmetimiz online olarak profiliniz üzerinden bire bir anlatımla gerçekleştirilir.

LinkedIn Kişilere Neler Sunuyor?

LinkedIn, mevcut işini geliştirmek ve yeni girişimlerde bulunmak isteyenlere yönelik birçok olanak içeriyor. Üst düzey yönetici ve karar vericilerden yeni mezunlara kadar geniş bir kitleye hitap eden LinkedIn, kullanıcıların iş başvuruları yapabilmesinin yanı sıra, makale ve içerik paylaşmasına ve ağlarını genişletmesine imkan tanıyor. Bazı konularda ücretsiz hizmet sağlayan platform, LinkedIn Premium adlı ücretli hizmetleriyle iş arayanlara ve işletmelere yönelik farklı alternatifler barındıran özel hesap seçenekleri de sağlıyor.

Sertifikalı LinkedIn Profesyonellerimizden, LinkedIn platformunu amacınıza uygun olarak daha etkin şekilde kullanmak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için bizimle iletişime geçin ve teklifimizi değerlendirin.

Tüm LinkedIn eğitimlerimiz için linkedtips.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Back To Top
Ara