skip to Main Content

LinkedIn, iş dünyası profesyonellerinin buluştuğu ve iş hayatlarıyla ilgili bilgi paylaşımlarda bulundukları bir sosyal ağ olarak karşımıza çıkmaktadır. Sosyal paylaşım ağlarındaki aktif kullanıcı sayısına bakıldığında en popüler platformların başında gelen LinkedIn, günümüz profesyonellerinin ağlarını geliştirebilecekleri ve farklı bağlantılar kurabilecekleri oldukça etkili bir platform olarak diğer kariyer platformlarından ayrılmaktadır.

Bir adım ötesine geçecek olursak iş verenler ve İnsan Kaynakları profesyonelleri için LinkedIn Recruiter, kendi markalarını oluşturabilecekleri, belirledikleri kriterlere göre en uygun adayı en kısa zamanda bulabilecekleri, verimli çalışırken aynı anda zamandan da kazanabilecekleri bir platform olarak öne çıkmaktadır.

LinkedIn Recruiter ile önerilen günlük iş akışlarını kullanarak daha verimli çalışabilir ve işe alım için harcadığınız süreyi azaltabilirsiniz. Recruiter hesabı tüm LinkedIn ağınıza emsalsiz bir erişim sunar ve işe alma ekibinin geri kalan kısmıyla sorunsuz bir işbirliği yapmanıza olanak verir. Kurumsal işe alma iş akışı için özel olarak tasarlanmış Recruiter’ın eşsiz bir kullanıcı arabirimi olup, yüksek düzeyde hedeflenmiş aramalar, InMail yönetimi, profil yönetimi (proje klasörleri ile birlikte), açık pozisyon yönetimi, işbirliği ve üretkenlik özellikleri ve kullanıcı hesaplarının yönetilmesi için yönetimsel işlevsellik gibi alanlar üzerinde odaklanmıştır.

RecoverCV olarak Türkiye’de profesyonel LinkedIn Profili Oluşturma ve Optimize Etme konusunda sertifikalı ilk ve tek kuruluş olarak hizmet vermekteyiz. Dijital platformlarda ilerleyen işe alım sürecinde siz profesyonellere teknik bilgilerimizi aktararak LinkedIn Recruiter’ ı aktif bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmaktayız.

LinkedIn tarafından sunulan sertifika programını başarıyla tamamlayarak, ‘LinkedIn Certified Professional Recruiter’ (Sertifikalı Profesyonel LinkedIn İşe Alım Uzmanı) olarak  profesyonel danışmanlık ve eğitim hizmeti veren kurumumuz, sizlere LinkedIn Recruiter ve Premium hesaplar hakkında genel bir bakış kazandırma, Search Kullanımı, LinkedIn.com’ da markanızı oluşturma, InMail Stratejileri, Aday Yönetimi gibi konularda eğitimler vermekte olup LinkedIn Premium hesap kullanımı konusunda stratejik bir yaklaşım ele alarak iş dünyası profesyonellerine deneyimlerini en iyi şekilde yansıtan şekilde profil oluşturma, yeni iş fırsatlarını yakalama ve aramalarda ön plana çıkma konusunda  teknik bilgi desteğini ve yönlendirmeyi sağlamaktayız.

Verdiğimiz eğitimler sonunda, sizlerin organizasyon, iş birliği ve verimlilik ilkelerine dayalı olarak LinkedIn Recruiter kullanımı ile aday yönetimi sürecinizi doğru teknikleri ve ipuçlarını uygulayarak en hızlı ve etkili hale getirebilmenizi amaçlamaktayız. Sertifikalı danışmanlarımızın aktaracakları  doğru profil yönetimi ve taktikler ile hem işe alımcılar hem de iş arayanlar arasında bir adım öne geçebilirsiniz.

Dijital iş dünyasındaki yerinizi almak ve firmanızı en iyi şekilde yansıtıp uygun adaylara ulaşma konusunda ön plana çıkmak istiyorsanız siz de Türkiye’de ilk ve tek olan Sertifikalı Profesyonel LinkedIn İşe Alım Uzmanlarımızla iletişime geçin ve tekliflerimizi değerlendirme fırsatı edinin.

Back To Top
Ara