skip to Main Content
Recovercv

LinkedIn Platformunu Fırsata Çevirmek Elinizde

LinkedIn kullanıcılarına yeni iş fırsatları yakalama şansı sağlamanın yanı sıra girişimcilerin iş tanıtımlarını yapmalarına fırsat vermekte,  fikir alışverişine ve kariyer odaklı yaşama dair paylaşımlara yer vererek burada profil oluşturan bireylerin kendilerini iş dünyasında ifade etmelerini kolaylaştırmaktadır.

Milyonlarca üyesi olan LinkedIn platformu üzerinden şirketler işe alınacak kişi profillerine erişebilmekte, arama kriterlerine yazdıkları anahtar sözcüklerle hedefledikleri pozisyon için en uygun adayı bulabilmektedirler. İstihdam yaratacak firmalar için iş gücü kaynağına ulaşmak spesifik anlamda bu kadar kolay olurken görüyoruz ki iş arayan bireyler için iş bulmak ve istedikleri iş için başvuruda bulunmak pek de hızlı işleyen bir süreç olmuyor. Üye sayısı her geçen gün hızla artan LinkedIn’de iş arayanların sayısı da aynı oranda artmakta öyle ki kişiler bu anlamda çaresizliklerini paylaşır hale gelmektedirler.

LinkedIn mecrası diğer sosyal ağlardan farklı olarak profil oluştururken danışmanlık hizmetlerinden faydalanmanız gereken bir ağdır.

İş gücü bulma konusunda şirketlerin gösterdiği profesyonel yaklaşımı bireysel olarak gösteren ve profesyonelce hazırlanmış bir profil ile LinkedIn’de yer alan kişiler kısa zamanda hedeflerine ulaşmakta ve iş yaşamlarına yön verirken LinkedIn profillerinin sağladığı avantajlardan yıllarca faydalanabilmektedirler.

RecoverCV olarak yaptığımız “LinkedIn Profil Çalışmaları” için ilk 6 ay içerisinde güncelleme sözü, hizmet takibi ve garantisi vermekteyiz.

LinkedIn profilinizi güçlendirmek ve hedeflerinize uygun işlerle LinkedIn’de buluşmak için hemen teklif alabilirsiniz.

Hemen Teklif Al

 

 

Bir cevap yazın

Back To Top
Ara