skip to Main Content
18739308 1898718127034402 1850333290693039967 O

Linkedin profilinizde göründüğünüzden daha mı iyisiniz?

RecoverCV olarak; dünyanın en geniş profesyonel ağlarından birini oluşturan Linkedin‘ in en hızlı büyüdüğü ülke olan Türkiye’de, 4 milyon 300 bin kullanıcı arasından sizi ön plana çıkarmanın yollarını biliyoruz.
Linkedin danışmanlığı hizmetimizle Linkedin profilinizi işe alım uzmanlarının arama kriterlerine uygun olarak anahtar kelimelerle oluşturuyoruz ve böylece aranma hacmizi genişletiyoruz. Yetenek ve yetkinliklerinizin daha fazla onaylanması ile birlikte görünürlüğünüzün artmasını sağlayarak daha çok iş fırsatı yakalamanızı sağlıyoruz.
Her 2 saniyede bir üye kazanan Linkedin profilinizin bir süre sonra CV den daha önce plana çıkacağı düşünmek hayal değil…
Profesyonel CV sahibi olmanın önemi kadar, Linkedin profilinizin de profesyonelce yazılmış olması işe alım uzmanlarının sizi daha kolay farketmesini sağlıyor. RecoverCV olarak; Linkedin Recruiter Sertifikalı Uzmanlarımız Linkedin profilinizi İngilizce (yada Türkçe) olarak hazırlıyor tüm deneyim içeriklerinizi birinci dilden oluşturuyor. Siz de profesyonel kişiliğinizi yansıtan bir Linkedin profiline sahip olmak istiyorsanız hemen başvurun
This Post Has One Comment
  1. Ahmet Beye teşekkür ediyorum. Linkedin Optimizasyonu ve CV Danışmanlığı Hizmeti aldıktan bir kaç gün sonra tüm düzenlemelerim yapıldı. Hızlı geri dönüşünüz sayesinde iş teklifleri almaya başladım bile. Tekrar çok sağolun. Sizi tüm bağlantılarıma önerdim:)

Bir cevap yazın

Back To Top
Ara