skip to Main Content

CV is your fingerprint

CV’nizi size özel içerikte oluşturuyoruz. Hazır şablon kullanmadan yetkinlik, beceri ve deneyimlerinizi yansıtıyoruz.

Memnuniyetiniz İçin

Danışmanlık hizmetlerimizden maksimum fayda sağlamanız için 2 ay boyunca memnuniyetinizi takip ederek güncelleme desteği veriyoruz.

Uzman Danışmanlarımız

Sektörde ve kendi alanlarında deneyimli danışmanlarımızla iletişim kurduğunuz andan itibaren tüm süreçlerde performansınızı destekliyoruz.

Mülakat Danışmanlığı

Türkçe ve İngilizce mülakat simülasyonları gerçekleştirerek deneyimlerinizi ve yeteneklerinizi doğru ifade etmenizi sağlıyoruz.

For you

Belirlediğiniz tarih aralığında Türkçe ya da İngilizce CV’nizi ve LinkedIn profilinizi optimize ederek hizmet takibi yapıyoruz.

Bizim İçin Ne Dediler?

İlk duyduğumda nasıl bir hizmet verdiklerini tam olarak anlayamadığım ama Rabia Hanım'ın telefondaki enerjisi ve özgüveni ile denemeye karar verdiğim bir hizmet alım kararı oldu. Profosyenel hayatımdaki aldığım en isabetli kararlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Bana sunulan özgeçmişim ve linked profilim kendimi bir kez daha keşfetmeme sebep oldu. Güçlü ve gelişme açık yönlerimi önüme konulan çalışma adeta bir tablo olarak sundu bana. Bunun sonuçlarını gerek Linkedin görüntülenme sayılarımda gerekse aldığım görüşme davetlerinde somut olarak gördüm. Bunun da ötesinde güncellediğim özgeçmişim sadece şirket dışı değil şirket içi başvurularımda ve görüşmelerimde de çok işime yaradı. Almış olduğum bu kaliteli hizmet şirket içindeki bir yutdışı görevlendirme ile taçlandırıldı. Karşılaşmış ve çalışmış olmaktan çok mutluyum.

Teşekkürler Recovercv ailesi.

Cenk Ö.

Eğer birinin size sizi en olağanüstü yolla anlatmasını ve bu anlatım başka kişiler tarafından muhteşem olarak algılanmasını istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Takipçilerim karşısını beni daha farklı anlatan farklı bir ifade ve yeni bir yüzle çıkmamı sağladı, tam da istediğim gibi…

Ayrıca CV’min dönüştüğü yeni format bana birçok kapıyı kolayca açacağına eminim.

Gönülden tavsiye ediyorum, ayrıca emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Sinan K.

RecoverCV ile Aralik 2018’de çalisma firsatı buldum. Profesyonel CV ve Cover Letter yazılması, Linkedin profil güncellenmesi danışmanlığını aldım.

Danışmanlık sırasında yaptığımız görüşmelerin profesyonelliği ve ilgisi dolayısıyla ek olarak mülakat çalışması yapma firsatımız oldu ki başlı başına cok iyi bir deneyimdi.

Aldığım danışmanlık hizmetinden ve Rabia Hanım’ın tum ilgisinden çok ama çok memnunum.

Herkese şiddetle tavsiye ederim.

Abdurrahman T.

RecoverCV'den almış olduğum ingilizce cv hizmeti ile başvuru yapmış olduğum bir çok firmadan hızlı geri dönüşler aldım. Profesyonel bakış açısı, güçlü iletişim ve şahsıma yüklediği özgüven için RecoverCV ailesine teşekkür ediyorum. Son olarak "Herkes başarılı olduğu işi yapmalı. Kariyer planınıza profesyonel bir adımla başlamak istiyorsanız RecoverCV ailesi ile muhakkak tanışın..." diyorum 🙂

Saygılarımla,

Alper T.

Linkedin ve İngilizce CV hazırlama konuşunda vermiş olduğunuz destek gerçekten çok kaliteliydi. Yapmış olduğumuz görüşmelerde vermiş olduğunuz bilgi ve destek kolay kolay bulunamayacak bir tecrübe idi. Sizin ile karşılaşmamız dan sonra bir gerçeği kabul edilmesi gerektiğini düşünüyorum, CV hazırlamak ta aslında profesyonel bir iş olduğu ve uzmanına yaptırtılması gerektiği ve ayrıca da danışmanlık olarak ta sizlerin desteğinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sizin ile bu çalışmayı yaptığım için çok mutluyum.  

ilk dakikadan itibaren göstermiş olduğunuz destek ten dolayı sizlere teşekkür ederim. Başarılarınız daim olmasını diler, iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla,

Ahmet E.

Verdiğiniz servis konusunda beklediğimden çok daha iyi bir hizmet aldığıma inanıyorum. İçim rahat bir şekilde görünür hale geldiğimi düşünmekteyim. Teşekkürler

Murat H.

Özgeçmişim profesyonel bir görünüme kavuştu. Tek görüşme ile niteliklerimi ön plana çıkaran güzel bir çalışma oldu. Zaman kısıtı olmadan çalışarak kısa sürede destek verdiniz. Emekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Böyle bir çalışmaya ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma sizleri tavsiye edeceğim.

Banu O.

RecoverCV'den Linkedin Optimizasyonu ve CV Yapımı paketi satın aldım. Yapılan çalışmanın sonuçları beklediğimden çok daha hızlı oldu yurt içi ve yurt dışı olmak üzere çok sayıda dönüş ve mülakat teklifi aldım. Aldığım hizmet gerçekten takdire şayandı, emekleri için RecoverCV ekibine teşekkür ederim.

M.Hakan H.

Anlatılan her detayı  titizlik ile değerlendirip,  hiç bir eksik nokta bırakmadan gerek CV, gerek linkedin profil çalışması, gerekse CV üzerindeki ayrıntıları tam anlamı ile "tanışma ve iyi niyet mektubu" yaklaşımı ile anlatarak;  profesyonelliğinizi net bir şekilde sergilemişsiniz . 

Yapılan tüm çalışmalar da zamanınızdan ödün vererek geç saatlere kadar uğraştığınız emeğinizin her anı için teşekkürlerimi borç bilirim. Emeği gecen tüm ekip arkadaslarınıza şükran ve saygılarımı sunarım. 

Görüşebilmek dileği ile esen kalın.

Halit O.

Profesyonel hayatta yaptığınız işe ne kadar hakim olursanız olun karşı tarafa bunu aksettirebilmek çok önemli. Özellikle iş değiştirmek isterken karşı taraftaki İK uzmanlarına kendinizi niteliklerinize uygun bir şekilde anlatabilmeniz gerekiyor. 

İK uzmanlarının bir Cv’ yi değerlendirirken en fazla 1-2 dk. lık bir inceleme neticesinde karar verdikleri kanaatindeyim. Kendi Cv’ nizin yüzlerce Cv arasından ön plana çıkması içinde, Cv ‘nin görünümünden tutun, kullanılan anahtar kelimelere kadar hepsi önem arz etmektedir. Bende bu eksiklerimi gidermek için uzman birisinden destek almayı düşünürken RecoverCV’ ye ulaştım. 

Bir iki görüşme neticesinde yeteneklerimi ve tecrübelerimi doğru aktarabildiğim bir CV hazırlanmasında destek oldunuz. Tüm destekleriniz için teşekkürlerimi sunarım. Benim gibi uzman birinden destek almayı düşünen kişilerede kesinlikle RecoverCV' yi önereceğimden şüpheniz olmasın.

Herşey gönlünüzce olsun, sağlıcakla kalın.

Erkan E.

İş hayatında karşı tarafa ilk etkinizin olumlu olması için profesyonel bir destek. Özellikle Linkedin ve İngilizce CV konusunda oldukça iyi bir ekip çalışması ve memnuniyetle sonlanan bir çalışma oldu.
Emekleriniz için teşekkürler.
Sevgiler

Merve B.

Merhaba,

Yapmış olduğunuz Linkedln, İngilizce ve Türkçe CV ile ilgili çalışma gayet başarılı ve beklentimin üzerinde gerçekleşmiştir. Çalışma sırasında gösterilen ilgi ve alaka beni ayrıca mutlu etmiştir. Böyle bir çalışmaya ihtiyacı olan tüm arkadaşlarıma şiddetle sizleri tavsiye edeceğimden kuşkunuz olmasın. Emeği geçen tüm ekibinize tekrardan teşekkür eder, güzel haberleri sizler ile paylaşmak dileğiyle diyerek başarılar diliyorum...

Kadir Ş.

Merhaba,

Son derece  profesyonel ve  kaliteli hizmetlerinizden dolayı başta  size ve ekipte emeği geçen herkese teşekkürler.

Sizinle çalışmak zevk idi. Tüm dost ve tanıdıklara  tavsiye etmekten mutluluk duyacağım. Kalite ve başarı tesadüf değildir. İyi çalışmalar.

Ali Ercümend O.

Mülakat Danışmanlığı için teşekkür ederim. Paylaşmış olduğunuz tarafsız öneriler kendimi çok daha iyi hissetmeme ve duygusallığımın beni geri çektiğini çok daha iyi görmemi sağladı. Tekrar teşekkür ederim. STAR yöntemi hakkında da eğitim almıştım. Sorulara bu yönde cevap vereceğim. Umarım bu haftaki görüşmelerim sizin de dilediğiniz gibi çok iyi ve başarılı geçer. Ben geçeceğine inanıyorum:)

Erdem A.

Yapmış olduğunuz iş için size teşekkür ederim. Sizin de çok iyi bildiğiniz gibi CV, iş dünyası için kartvizit olarak kullanılır. Her işin bir uzmanı olduğunu düşünürüm ve bu konuda beni haklı çıkardığınız için çok teşekkür ederim. Şimdiden farkı görmeye başladım.

Emrah K.

Çok çok tesekkür ederim hepinize… Her şey cok profesyonel ilerledi benim açımdan. Güzel haberlerimi vereceğim kısa sürede size inşallah 🙂

Elif L.

Yeni iş hayatında aynı iş tanımları altında o kadar farklı görev ve sorumluluk alıyoruz ki bunları doğru ifade edebilmek başlı başına bir mesele. Bir İK çalışanı CV'nize bir kaç saniye göz gezdirdiğinde diğer CV'lerden sıyrılmayı başarabilmeniz, bir mülakata girdiğinizde yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı en iyi şekilde ifade edebilmeniz kritik önemde.

Bu düşünceler içindeyken RecoverCV ile tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Beklentilerim üstünde bir iş çıkararak CV'mi baştan yaratıp tamamen profesyonel bir görüntüye kavuşturdular. Yarattıkları fark için teşekkür ederim.

Fatih K.

CV'm gerçekten profesyonel bir görünüme kavuştu ve niteliklerim ön plana çıktı. İş arama sürecinde artık daha fazla dönüş alacağımı düşünüyorum.Emekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Sizin gibi profesyonel birinden destek aldığım içinde ayrıca mutluyum. Doğru bir karar vermişim. 🙂

Deniz K.

RecoverCV'ye hem CV'mi iyilestirdikleri hem de LinkedIn profilimi istek ve arayislarim dogrultusunda en ideal hale getirdikleri icin cok tesekkur ederim.

Mehmet Emin A.

Linkedin profili hazırlama ve optimize etme hizmetinizle ilgili olarak yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. İstediğim gibi bir sonuç oldu.

Yıldıray B.

Ön başvuru formu doldurarak işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz.
Back To Top
Ara