skip to Main Content

610 milyon kullanıcısıyla dünyanın en büyük profesyonel kariyer platformu olan LinkedIn’de etkin bir şekilde yer almak, bugün kariyerini daha ileriye taşımak ve gelişmek isteyen uzmanlar için son derece önem taşımaktadır.

LinkedIn tarafından sunulan sertifika programını tamamlayarak, “Sertifikalı Profesyonel LinkedIn İşe Alım Uzmanı” (LinkedIn Certified Professional Recruiter) olarak profesyonel danışmanlık ve eğitim hizmeti veren kurumumuz, LinkedIn üyelik tipleri ve özellikleri, profilinizin incelenmesi ve platform hakkında genel bir bakış kazandırma, iş bağlantısı geliştirme, kişisel imaj oluşturma ve LinkedIn üzerinden iş başvurusu yapma ve hedef kişilere ulaşma gibi farklı konularda adayları bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. LinkedIn Premium hesap kullanımına dair stratejik bir yaklaşım ele alarak, yeni iş fırsatlarını yakalama ve iş aramalarında ön plana çıkma konularında teknik bilgi ve destek sağlamaktadır. LinkedIn Eğitimi ve danışmanlığı hizmetimiz online profiliniz üzerinden anlatımla gerçekleştirilir.

LinkedIn’in Etkin Kullanımı Üzerine

Dünya çapında kullanılan ve hızla gelişen profesyonel bir sosyal platform olan LinkedIn, mevcut işinin geliştirmek ve yeni girişimlerde bulunmak isteyenlere yönelik birçok olanak içeriyor. Üst düzey yöneticilerden henüz iş hayatına başlamamış olanlara kadar geniş bir kitleye hitap eden LinkedIn, kullanıcıların iş başvuruları yapabilmesinin yanı sıra, kişisel blog reklamı yapmasına, makale ve okudukları kitapları paylaşmasına imkân tanıyor. Sosyal ağları aktif bir şekilde kullanan kitle, Linkedın’i bir değer olarak görüyor ve platform üzerinden birbirleriyle sürekli etkileşim içinde olabiliyorlar. Bazı konularda ücretsiz hizmet sağlayan platform, LinkedIn Premium adlı ücretli hizmetleriyle iş arayanlara ve işletmelere yönelik farklı alternatifler barındıran özel hesaplar sağlıyor.

Dijital iş dünyasındaki yerinizi almak ve firmanızı en iyi şekilde yansıtıp uygun adaylara ulaşma konusunda ön plana çıkmak istiyorsanız Sertifikalı Profesyonel LinkedIn İşe Alım Uzmanlarımızla iletişime geçin ve tekliflerimizi değerlendirin.

Back To Top
Ara