skip to Main Content
18767746 1899103543662527 6971569965888364736 N

Mülakat Korkusuna Son!

Mülakatta kendim gibi mi olmalıyım? Ya İngilizce bir soru gelirse ve heyecandan cevap veremezsem… Sizin ile aynı pozisyona başvuran pek çok aday arasından sıyrılıp mülakata çağrıldınız. Peki şimdi ne yapacaksınız? İşe alım uzmanını etkilemek ve kendinizi doğru anlatabilmeniz için mülakat öncesinde mutlaka hazırlanmanız gerekir.
RecoverCV olarak size yardım etmek için ne yapıyoruz?
Tecrübeli işe alım uzmanlarımız, mülakat simülasyonu ya da mülakat danışmanlığı hizmetleriyle sizin yanınızda!
Mülakat Simülasyonu : Telefon ya da web tabanlı mülakat simülasyonuna katılarak işe alım profesyonelleriyle gerçek bir mülakat deneyimi yaşayabilirsiniz. İngilizce ya da Türkçe seçenekleriyle birlikte mülakat simülasyonu ile mülakatınız öncesinde hazırlığınızı tamamlayabilir ve endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Simülasyon sonrasında kısa bir geribildirim seansıyla görüşmenizin değerlendirmesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Mülakat Danışmanlığı: Danışmanlık seansı için sizin seçtiğiniz zaman aralığında işe alım danışmanımız sizi arayarak mülakat öncesinde nasıl bir strateji ile ilerlemeniz gerektiği ile ilgili bilgi verir. Sizi gerçek mülakat soruları ile görüşmeye hazırlayarak; klişelerden kaçınmayı ve görüşmecilerin zorlu soruları karşısında nasıl cevap vermeniz gerektiği ile ilgili sizi yönlendirir. Özellikle özgeçmişinizi anlatırken hangi noktaları ön plana çıkaracağınıza karar vermenize yardımcı olur.

Bir cevap yazın

Back To Top
Ara