skip to Main Content

Mülakat performansını artırmak ve iş görüşmelerini daha etkin bir şekilde yürütmenize olanak sağlayan Mülakat Simülasyonu ve Danışmanlığı hizmetimiz, özellikle mülakat korkusu yaşayan iş adayları için uygun bir hizmettir.

Mülakat Simülasyonu ve Danışmanlığının Sağladığı Avantajlar

İşe alım danışmanlarımızın sizinle birebir gerçekleştirdiği mülakat deneyimi canlandırması sırasında niteliklerinizi dışarıdan bir gözle ölçme ve değerlendirme fırsatı elde edersiniz. Türkçe ya da İngilizce olarak tercih edebileceğiniz mülakat uygulaması, çok istediğiniz bir iş görüşmesini tüm olasılıklara hazırlıklı olmanın verdiği özgüvenle yürütmenizi ve işe girme şansınızı artırmanızı sağlar.

Gerçekleştirilen mülakat canlandırması sonrasında danışmanımız size özel olarak geri bildirimlerde bulunur. Performansınızı nasıl daha iyi geliştirebileceğiniz üzerine önerilerini paylaşır. Ayrıca birebir mülakat, yetkinlik bazlı mülakat ya da Uygulama Merkezi (Vaka Çalışmaları) gibi farklı mülakat tipleri için hizmetler verilmektedir. İşe alım uzmanlarının size yönelteceği sorulara karşı hazırlıklı olarak stressiz bir şekilde yol almak ve mülakat korkunuzun üstesinden gelmek için, uzman danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Back To Top
Ara