skip to Main Content

mülakat soruları

Özgeçmişiniz sizi hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaştırabilir, tabii ki doğru bir şekilde hazırlanırsa. CV potansiyel çalışanın işveren için yarattığı ilk izlenim olduğu için güçlü bir CV’ye sahip olmak sizi rakiplerinizin önüne geçirebilir ve hatta daha da öteye giderek kişisel markanıza olumlu yönde katkı sağlar.

Kimler Profesyonel CV Hazırlama Hizmeti Alabilir?

Kariyer hayatına yeni adım atan, iş arayan, kariyerinin yeni bir safhasına giren veya iş/sektör değiştirmek isteyen herkes CV hazırlama hizmeti alabilir. Sizinle yapılan görüşme sırasında alınan bilgiler sayesinde ortaya çıkan çalışma, profesyonel hedeflerinize hizmet edecek şekilde tasarlanmış olacaktır.

Neden Profesyonel CV Hazırlama Hizmeti Almalısınız?

Günümüzde birçok profesyonel hayatının bir noktasında kariyer değişikliği düşünüyor ve CV hazırlama noktasında rehberliğe ihtiyaç duyuyor. Biz Recover CV olarak her insanın kendine özgü nitelikleri ve yetenekleri olduğu gibi, her CV’nin de özgün olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden tamamı İnsan Kaynakları profesyonelleri olan Recover CV danışmanları sizi gerçekten yansıtan, güçlü özelliklerinizi vurgulayan ve başarılarınıza dikkat çeken CV’ler hazırlamaktadır.

Etkili bir CV, işe alım uzmanlarının eksik yönlerinize değil, kendinize kattığınız pozitif değerlere ve başarılarınıza odaklanmasını sağlar. Profesyonel CV ne iş yaptığınızdan çok daha fazlasını anlatır çünkü diğer standart CV’lerden farklı olarak sizi ön plana çıkaracak detayları aktarmak üzere kurgulanmıştır.

Neden Aday Takip Sistemleri Uyumlu CV’ler Hazırlıyoruz?

İşverenlerin ve işe alım uzmanlarının iş başvurularını organize etmek, taramak ve değerlendirmek için kullandıkları Aday Takip Sistemleri, metin içerisindeki anahtar kelimeleri, deneyim ve becerileri algılayabildikleri için günümüzde birçok şirketin işe alım sürecinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu yüzden bu sistemlere uygun olarak hazırlanmış ve optimize edilmiş bir CV, başvurunuzun nitelikli başvuru olarak değerlendirilmesini sağlayabildiği için kilit önem taşır.

Profesyonel CV Hazırlama Süreci

Profesyonel CV Hazırlama hizmeti için yaptığınız mail veya web sitesi başvurusu sonrasında  Recover CV tarafından size teklif içeriği ve hizmet detayları iletilir. Hizmet satın alındıktan sonra danışmanlarımız sizinle CV çalışması için gerekli bilgileri almak üzere detaylı bir telefon görüşmesi gerçekleştirir. Ayrıntılı ve titiz bir çalışmanın ürünü olan taslak CV çalışması tarafınıza mail yoluyla gönderilir ve geri bildiriminize sunulur. Sizden gelen geri bildirim doğrultusunda taslak çalışma son haline getirilir , Word ve PDF formatlarında tarafınıza gönderilir.

Teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Back To Top
Ara