skip to Main Content

mülakat soruları

Profesyonel CV, iş başvurularınızda binlerce aday arasından sıyrılabilmeniz için ilk ve en önemli adımdır. Profesyonel CV ile işverenlerinize söz konusu iş için en iyi aday olduğunuzu gösterme şansı elde edebilirsiniz.

Kimler Profesyonel CV Hazırlama Hizmeti Alabilir?

Kariyer hayatına yeni adım atan, iş arayan, kariyerinin yeni bir safhasına giren veya iş/sektör
değiştirmek isteyen tüm adaylar için uygun bir hizmettir. Uzman danışmanlarımız sizinle gerçekleştirdiği görüşmeler sonucu tamamen size özel bir içerikte ve iş arama hedefinize yönelik, detaylı ve titizlikle çalışılmış bir profesyonel CV hazırlar.

Neden Profesyonel CV Hazırlama Hizmeti Almalısınız?

Amerika ve Avrupa’da profesyonel bir şekilde hazırlanmayan CV’ler işverenler tarafından dikkate
alınmamaktadır. Başarılı bir CV, ne iş yaptığınızdan çok daha fazlasını anlatır. Bu anlamda profesyonel
iş dünyasında danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak bir lüksten ziyade bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Profesyonel CV iş arama sürecinde daha özgüvenli bir şekilde ilerlemenize yardımcı olur. Dolayısıyla
başvuru yaptığınız iş yerlerinden mülakata çağrılma olasılığınız artar.

Her insanın kendine özgü nitelikleri ve yetenekleri olduğu gibi, her CV’nin de özgün olması gerektiğine inanıyoruz. Bu anlamda Profesyonel CV Hazırlama hizmeti, klasik şablonlar kullanan birçok aday arasından sıyrılarak iş arama sürecinde daha hızlı sonuç almanıza olanak sağlar. Zamandan kazanmanın yanı sıra gerçekten yer almak istediğiniz şirketlere ulaşma şansı elde edersiniz.

Etkili bir CV, işe alım uzmanlarının eksik yönlerinize değil, kendinize kattığınız pozitif değerlere odaklanmasını sağlar.

Hayata ve kariyerinize bakış açınızı doğru ve net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu sayede yetkinlikleriniz, işverenler tarafından hak ettiğiniz şekilde değerlendirilir.

Profesyonel CV Hazırlama Süreci

Profesyonel CV Hazırlama hizmeti için başvurunuz sonrasında “Bilgi İstek Formu” tarafınıza mail yoluyla gönderilir. Bilgilerinizi içeren form ve mevcut CV’nizi bize iletmeniz sonrasında danışmanımız CV hazırlama sürecine başlar. Gelen bilgiler doğrultusunda danışmanımız tamamen size özel bir içerikte ve iş arama hedefinize yönelik taslak CV çalışması oluşturur. Detaylı ve titiz bir çalışmanın ürünü olan taslak CV çalışması tarafınıza mail yoluyla gönderilir ve geri bildiriminize sunulur. Sizden gelen geri bildirim doğrultusunda taslak çalışma son haline getirilir ve Word ve PDF formatında tarafınıza gönderilir. Tüm danışmanlarımız alanında uzman olup farklı sektörlere yönelik ve farklı dillerde (Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca) CV hazırlama tecrübesine sahiptir.

Teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Back To Top
Ara