skip to Main Content
Teknik Mulakatlar

RecoverCV Kodluyoruz Öğrencileriyle Buluştu

19 Ağustos Çarşamba günü RecoverCV adına Teknik İşe Alım ve İK Danışmanı’mız Aslı Ertem, Kodluyoruz bootcamp’ine konuk oldu ve ‘’Teknik Mülakatlar’’ konusunda öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.

Türkiye’de nitelikli yazılımcılar geliştirmek için çeşitli konularda eğitim programları düzenleyen Kodluyoruz’la bir iş birliği içinde olmaktan ve gençlere kariyer yollarında kılavuzluk etme şansına sahip olabilmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Eğitimde Kodluyoruz öğrencilerine teknik bir mülakatta karşılaşabilecekleri ve dikkat etmeleri gereken konuları aktardık. Mülakat öncesi yapılması gerekenler, mülakat sırasında karşılaşabilecekleri sorular ve mülakat sonrasında dikkat etmeleri gerekenleri aktardığımız bu eğitimde öğrencilerin büyük bir ilgisi ile karşılaştık. Birçok kişi için stres demek olan mülakat sürecini çok daha verimli yönetmelerini sağlayacak bu eğitimin sonunda merak edilen soruları, soru-cevap bölümünde yanıtladık. Bu keyifli eğitim için Kodluyoruz ekibine ve öğrencilerine teşekkür ediyoruz.

Siz de mülakat ve iş bulma danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Back To Top
Ara