skip to Main Content
Kodluyoruz Haber

RecoverCV Kodluyoruz Öğrencileriyle Buluştu

5 Ağustos Çarşamba günü RecoverCV adına Teknik İşe Alım ve İK Danışmanı’mız Aslı Ertem, Kodluyoruz ekibinin “Veri Bilimi” bootcamp derslerinden birine konuk oldu ve “Teknik CV yazımı” konusunda öğrencilerin sorularını cevaplandırdı.

Türkiye’de nitelikli yazılımcılar geliştirmek için çeşitli konularda eğitim programları düzenleyen Kodluyoruz’la bir iş birliği içinde olmaktan ve gençlere kariyer yollarında kılavuzluk etme şansına sahip olabilmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Eğitimde Kodluyoruz öğrencilerine teknik cv yazımı başlığı altında profesyonel bir teknik CV’de olması gereken özelliklerden bahsettik. Özellikle CV şablon özellikleri, profesyonel fotoğraf seçimi, iletişim ve eğitim bilgileri, özet bilgi, iş deneyimleri ve kariyer hedeflerinin yazımları konularında detaylı bilgiler verdik. Aynı zamanda CV dili, uzunluğu ve aday takip sistemlerine uygunluğu gibi konulara da açıklık getirdik ve eğitimin sonundaki soru-cevap bölümüyle de öğrencilerin aklına takılan soruları yanıtladık. Bu keyifli eğitim için Kodluyoruz ekibine ve öğrencilerine teşekkür ediyoruz.

Siz de cv yazımı, cover letter yazımı ve mülakat danışmanlığı gibi konuları kapsayan hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

 

Back To Top
Ara