skip to Main Content
Yurtdisi Is Fırsatları

Yurtdışında İş, Staj veya Eğitim Programı Bulmak İçin Alternatif Web Siteleri

Yurtdışında bir iş bulmak istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınız konusunda fikriniz yok mu? Sizin için yaygın iş arama platformlarına ek olarak güzel alternatifler olabilecek 5 web sitesi derledik. Keyifli okumalar dileriz.

 

Easy Expat

Easy Expat, yurtdışında iş bulmanın yanı sıra daire, oda arkadaşı, kullanılmış mobilya veya hatta araba bile bulmanıza yardımcı olabilir. Ücretsiz üyelikle giriş yaparak sohbet forumlarına katılabilir ve seçtiğiniz ülkede çalışmak ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

 

Transitions Abroad

Transitions Abroad kişilerin yurtdışına “geçişine” yardımcı olma misyonuyla hareket eder ve yurtdışında yaşamak ve çalışmak isteyen herkes için mükemmel bir kaynaktır. Site ayrıca, bir iş bulduktan sonra yurtdışında yaşamaya hazırlanmanıza yardımcı olacak kaynaklar sunmaktadır. Bu kapsamda konaklama, sigorta, telefon internet erişimi vb. gibi konularda bilgi edinebilirsiniz.

 

GoAbroad

GoAbroad yaygın olarak kullanılan bir eğitim ve deneyimsel uluslararası seyahat sitesidir. Seçilebilecek 18.000’den fazla programın bulunduğu bir veritabanıyla, yurtdışında gönüllü çalışan veya stajyer olmak, başka bir ülkede dil öğrenmek veya yurtdışında okumak isteyen kişiler için mükemmel bir kaynak olarak göze çarpmaktadır.

 

Greenheart Travel

Greenheart Travel, gençlere ve yetişkinlere dünyayı gezerek küresel bakış açılarını geliştirme fırsatı sunan bir organizasyondur. Bu kuruluş aynı zamanda kendini “çevre dostu değişim organizasyonu” olarak niteler ve çevre dostu uygulamaları ve sürdürülebilirliği yaygınlaştırmaya çalışır. Bu kapsamda Greenheart Travel aracılığıyla farklı ülkelerde (Arjantin, Kosta Rika, Almanya, Japonya, Yeni Zelanda vb.) yurtdışı dil kampları ve gönüllü programlara katılınabilir.

 

Yurtdışındaki iş arayışınıza yönelik profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız “İş Bulma Danışmanlığı” hizmetimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. www.recovercv.com

 

 

 

Back To Top
Ara